Reklama

Anna Lewandowska zapozowała z córkami! "Klara to cały tata"

Anna Lewandowska dba o prywatność córek i przez dłuższy czas nie pokazywała dziewczynek w mediach społecznościowych. Tym razem zrobiła wyjątek i opublikowała zdjęcia ze świątecznego spotkania z bliskimi. Fani są zgodni, że starsza córka jest podobna do Roberta Lewandowskiego.

Anna Lewandowska w ostatnim czasie chętnie dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami. Mimo że zazwyczaj w mediach społecznościowych publikuje pozytywne treści, to tym razem postanowiła wyznać, że także miewa gorsze dni. 

Oprócz tego na instagramowym profilu nie brakuje ujęć nie tylko z treningów, ale również z dziećmi. Często jednak Anna Lewandowska stawia na ujęcia, na których jej córki pozują tyłem do obiektywu.

Wiele gwiazd nie pokazuje swoich pociech w mediach społecznościowych. Jeśli jednak się na to decydują, to wybierają takie zdjęcia, na których nie widać twarzy. Tak robi np. Marina Łuczenko-Szczęsna. Inaczej jest jednak w przypadku Małgorzaty Rozenek-Majdan, która często publikuje zdjęcia z dziećmi.

Reklama

Anna Lewandowska przez długi czas nie publikowała ujęć, na których widać twarze dziewczynek. Tym razem jednak zapozowała na tle choinki z córkami. 

Fani od razu zaczęli zasypywać trenerkę komentarzami. Nie zabrakło głosów, że Klara to klon Roberta Lewandowskiego. "Klarcia to cały Robert", "Klara to cały Tata", "Klarcia z profilu jak Robert" - można przeczytać na instagramowym profilu Anny Lewandowskiej.

Czytaj więcej:

Marina Łuczenko-Szczęsna nie organizuje świąt! "Nie jestem na siłach"

Rhian Sugden zachwyciła fanów! Pokazała się bez makijażu!

Anna Dereszowska pokazała brzuch po porodzie. Już rozpoczęła treningi!

Zobacz także:

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy