Reklama

Anna Mucha tęskni za normalnością, więc publikuje gorącą fotkę z plaży

Anna Mucha znów zaskoczyła swoich fanów. Tym razem popularna aktorka podzieliła się z nimi zdjęciem z plaży. Zapozowała do niego topless, w ten sposób pokazując, że tęskni za normalnością. Jej instagramowi followersi nie kryli zachwytu śmiałą fotką.

Aktualna sytuacja na świecie może być męcząca. Zapewne większość z nas marzy o tym, aby pandemia już się skończyła i pragnie, aby znów można było beztrosko podróżować do egzotycznych miejsc. 

Anna Mucha zaskoczyła swoich fanów, publikując gorącą fotkę z plaży, w ten sposób chcąc powspominać "normalne" czasy, za którymi jest jej tęskno. 

Zdjęcie wzbudziło niebywałe zainteresowanie jej instagramowych followersów. 

Nic dziwnego, w końcu popularna aktorka zapozowała do niego bez biustonosza na tle przepięknej lazurowej wody. Nie zapomniała o tym, aby w opisie pod postem nawiązać do ostatniej kontrowersyjnej podróży Kim Kardashian na prywatną wyspę. 

Reklama

Zapewne nie tylko ona marzy o tym, aby się tam teraz znaleźć. 

Spójrzcie tylko na to zdjęcie!

Fani nie kryli zachwytu rewelacyjną figurą Anny Muchy i wielu z nich również wyznało, że chciałoby razem z nią pojechać na egzotyczne wakacje. Niestety w obecnej sytuacji wydaje się to mało realne.  

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha | gwiazdy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy