Reklama

Reklama

Anna Popek w żałobie. Dziennikarka przeżywa trudne chwile, ale fani są z nią!

Anna Popek przeżywa trudne chwila. Dziennikarka długo wahała się, czy tą smutną wiadomością powinna dzielić się z fanami? Ostatecznie uznała, że wpis na Instagramie, uczuciowy, szczery i przeszywający do bólu umieści na swoim profilu. Kondolencje popłynęły z całej Polski.

Anna Popek niedawno zdobywała szczyty na urlopie i zarażała fanów optymizmem. Obecnie dziennikarka sama potrzebuje wsparcia i pozytywnej energii. 53-letnia gwiazda TVP poinformowała fanów na Instagramie o śmierci swojej mamy. Wpis, który umieściła dziennikarka telewizyjna, jest podsumowaniem chwil spędzonych z najbliższą jej osobą. Już pierwsze zdanie chwyta za serce. 

Teresa Chruzik od lat zmagała się z chorobą układu sercowo-naczyniowego. Dziennikarka już wiosną tego roku była przygotowana na najgorsze. Jednak rodzina odetchnęła z ulgą, kiedy mama doszła do siebie i jej stan zdrowia znacznie się polepszył. W takich momentach docenia się każdą chwilę i właśnie o nich napisała Anna Popek w pożegnalnej mowie. Widać, że ulubienica publiczności mogła liczyć na mamę w każdej sytuacji. Pani Teresa była wsparciem dla swoich córek. Sami przeczytajcie, ile ciepła bije z tych kilku zdań...

Reklama

Kondolencje popłynęły szerokim strumieniem. Dla Anny Popek to dowód, że w tych trudnych momentach nie jest sama. Przyjaciele i fani stoją za nią murem i służą wsparciem. Nasza redakcja również przyłącza się do kondolencji.

***
Zobacz także:

Anna Popek: Perfekcjonistka w każdym calu. Nauczyła ją tego mama?

Anna Popek uwielbia potrawy z Kresów

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Popek | nie żyje | żałoba

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy