Reklama

Anna Wendzikowska kusi na zdjęciach z wakacji

Anna Wendzikowska wie, jak przyciągnąć uwagę. Jej zdjęcia z wakacji zachwyciły fanów. W komentarzach pod jedną z fotografii pojawiło się nawet porównanie do Angeliny Jolie.

Anna Wendzikowska spędza wakacje na rajskiej wyspie Zakynthos. Utalentowana dziennikarka, która zajmuje się również aktorstwem, uwielbia publikować w mediach społecznościowych zdjęcia z egzotycznych podróży, do których pozuje w skąpych strojach. 

Jej idealna figura robi wrażenie, więc w komentarzach pod nimi zawsze pojawia się mnóstwo komplementów. Pod najnowszymi fotografiami prezenterki również ich nie zabrakło. 

Fani porównali ją nawet do Angeliny Jolie, która przez wielu krytyków jest przecież uważana za jedną z najpiękniejszych aktorek na świecie. 

Reklama

Nie tylko widoki zachwycają na powyższych zdjęciach. Beżowy strój kąpielowy Anny Wendzikowskiej podkreślił jej zgrabną sylwetkę. Dziennikarka ma naprawdę piękną figurę. Długie nogi oraz idealnie płaski brzuch robią wrażenie. 

"Troszkę jak Angelina", "Tu prawie jak Jolie" - pisali fani Anny Wendzikowskiej w komentarzach, porównując ją do popularnej aktorki. 

A wy, też dostrzegacie podobieństwo? 

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska | gwiazdy | bikini | plaża
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy