Reklama

Barbara Kurdej - Szatan: Nie wiem, czy wiecie

Ona wie, jak sławę wykorzystać i pomóc innym. Będąc w trasie za pośrednictwem mediów społecznościowych zwraca się do fanów z prośbą o pomoc. Jest przerażona ogromem tragedii.

"Tragedia" taki tytuł nosi wpis na głównej stronie Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Płocku. Po tym, jak przez miasto przeszła trąba powietrzna ratownicy stracili cały sprzęt. "Skutki nawałnicy są katastrofalne!! - piszą na swojej stronie ratownicy WOPR. "Wszystkie łodzie motorowe zostały zniszczone i nie nadają się do eksploatacji". 

Przerażona ogromem tragedii aktorka postanawia wziąć sprawy w swojej ręce. Na swoim profilu na Instagramie umieszcza nagranie, w którym prosi o pomoc i wsparcie dla płockich ratowników.

" Nie wiem, czy wiecie, czy nie wiecie, ale w Płocku przeszła trąba powietrzna. Zniszczyła głównie obiekty przy wodzie" - zaczyna swoją wypowiedź 
Kurdej - Szatan. W jej głosie słychać przejęcie, kiedy mówi o tych, którzy na co dzień ratują życie innym. " Najbardziej zostały zniszczone wszystkie łodzie WOPR-u, cały sprzęt ratowniczy WOPR-u" - mówi na jednym oddechu aktorka. Jej apel spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony fanów. Czy wspólnie uda się im pomóc jednostce ratowniczej z Płocka? 

Reklama

Zobacz także: 


Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy