Reklama

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan relaksuje się w altanie

Barbara Kurdej-Szatan wraz z mężem wybrali się do Joanny i Macieja Dowborów, aby odpocząć w ogrodzie oraz powspominać ostatnie wspólne wakacje. Spotkanie udokumentowali fotką, którą pochwalili się na Instagramie.

Barbara Kurdej-Szatan kilka tygodni temu oznajmiła światu, że jest w ciąży. Od tego czasu aktorce udało się zaliczyć sporą wpadkę. Wzięła bowiem udział w mocno skrytykowanym przez internautów "Cuc challenge".

Udział w wydarzeniu najbardziej nie spodobał się Aleksandrze Domańskiej, z którą Kurdej-Szatan wymieniła kilka ostrych zdań. Ostatnio panie dały wyraźnie do zrozumienia, że zażegnały kryzys.

Barbara Kurdej-Szatan wybrała się wraz z mężem, Rafałem Szatanem, do Dowborów, aby przy kawie powspominać ostatnie wspólne wakacje. Przypomnijmy, że pary udały się na hiszpańską Fuertaventurę i utknęły tam przez piaskową burzę, która rozpętała się na wyspie w lutym.

Reklama

Oczywiście, nie obyło się bez wspólnej fotki, na której Barbara wyeksponowała swój ciążowy brzuszek. Celebryci wyznali, że tego dnia poczuli się tak, jak na hiszpańskiej wyspie, ponieważ podczas ich spotkania w Polsce rozpętała się wielka burza.

"Powtórka z rozrywki różnica taka, że to w Polsce, a właśnie zaczęło wiać jak na Fuercie... U was też tak? Natomiast obiecana kawa z Dowborami wypita! A nawet i inne pyszności posmakowane... Pozdrawiamy i ściskamy" - czytamy w poście.

Fani zalali celebrytów falą pozytywnych komentarzy. Wśród nich znalazły się także uszczypliwe komentarze.

"Ale pani Basia pojadła na tym grillu!", "Sorki, ale brzuszek skradł pierwszy plan" - pisali w komentarzach.

Zobaczcie ich wspólne zdjęcie!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Szatan | Fuertaventura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy