Reklama

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan z maleństwem. Synek rośnie jak na drożdżach!

Barbara Kurdej-Szatan w ubiegłym roku po raz drugi została mamą, ale pomimo tego, że doszły jej nowe obowiązki domowe, nie straciła kontaktu z fanami w mediach społecznościowych. Aktorka niedawno podzieliła się zdjęciem najmłodszej pociechy. Maluch rośnie jak na drożdżach!

35-letnia Barbara Kurdej-Szatan ma na Instagrmie ponad milion i 400 tysięcy followersów. Jest zatem nie tylko aktorką, ale również wpływową influencerką. 

Piękna blondynka, która zrobiła furorę występując w reklamie telewizyjnej, gdzie zachwyciła telewidzów swoją urodą, w ubiegłym roku po raz drugi została mamą. 

Jej 9-letnia córeczka Hanna, zyskała młodszego brata, któremu Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan nadali imię Henryk. 

Chłopiec rośnie jak na drożdżach, dlatego też, kiedy artystka opublikowała nowe zdjęcia maleństwa w sieci, fani nie kryli zachwytu chłopcem, zwracając uwagę na jego duże podobieństwo do mamy. 

Czy rzeczywiście maluch jest aż taki podobny do Barbary Kurdej-Szatan? A może dostrzegacie w jego wyglądzie więcej ze znanego taty? 

Spójrzcie tylko! 

Reklama

"Słodziak", "cała mama" "mamy kopia" - pisali fani Barbary Kurdej-Szatan w komentarzach. 

Trzeba przyznać, że synek aktorki jest naprawdę uroczy, a swój szeroki uśmiech zdecydowanie odziedziczył po atrakcyjnej blondynce! 

Inne gorące plotki: 

Nowa fryzura Marceliny Zawadzkiej! 

Nowa piosenka Alicji Szemplińskiej. Przyniosłaby Polsce awans do finału na Eurowizji? 

Mama Blanki Lipińskiej robi furorę. Co za figura! 

Majka Jeżowska kończy 61 lat!

Ewa Minge o zabiegach medycyny estetycznej! 

Rafał Trzaskowski o powikłaniach po COVID-19

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy