Reklama

Reklama

Beata Kozidrak w Sopocie. Jej stylizacja budzi kontrowersje!

Beata Kozidrak to kolorowy ptak polskiej sceny. Wokalistka od początku kariery nie boi się eksperymentować z krojami, wzorami i zestawieniami. Nie inaczej było podczas koncertu na Polsat SuperHit Festiwalu. W czym gwiazda pojawiła się na scenie?

W sopockiej Operze Leśnej trwa Polsat SuperHit Festiwal. Jedną z  gwiazd, która jako pierwsza zaśpiewała podczas tegorocznej edycji imprezy, była Beata Kozidrak. Jednak po koncercie komentowano nie tylko wykonanie, ale i wygląd Beaty Kozidrak. Zdaniem niektórych dość kontrowersyjny.

Strój Beaty Kozidrak w Sopocie. W czym wystąpiła?

"Kozidrak szokowała kreacją", "Wampiryczna (?) Beata Kozidrak", "Kozidrak zaskoczyła strojem" - to tylko kilka komentarzy, które pojawiły się w mediach po piątkowym występie Beaty Kozidrak. Jak wyglądała owa "szokująca" zdaniem niektórych kreacja? W Operze Leśnej Beata Kozidrak pojawiła się ubrana w czarno-czerwony zestaw, na który składało się ozdobione błyszczącymi elementami body, transparentna pelerynka, czarne rajstopy i szpilki.

Reklama

Czy był to strój przyciągający wzrok? Owszem. Czy był widowiskowy? Tak. Czy zaskakiwał. Również. Jednak czy nie takie właśnie zadanie mają projektowane z myślą o scenie kreacje? Naszym zdaniem kostium nie tylko nie przekraczał granicy dobrego smaku, ale również świetnie podkreślał atuty urody Beaty Kozidrak.

Styl Beaty Kozidrak. O nudzie nie ma mowy

Co więcej, ekspresyjne stroje i modowe eksperymenty to elementy rozpoznawcze stylu Kozidrak. Wokalistka zespołu Bajm przez kilkadziesiąt lat kariery zdążyła już przyzwyczaić fanów, że w jej przypadku o nudzie nie ma mowy.

"Kiedy wychodzę na scenę, to kreuję. Poprzez ubrania podkreślam swoją osobowość, ale też niejednokrotnie tekst piosenki" - mówiła jakiś czas temu w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Jakie elementy składają się na tą sceniczną kreację? Sztuczne futra, szpilki, błyszczące legginsy, lateks, szerokie paski, kozaki... to tylko kilka pierwszych skojarzeń, które pojawiają się w głowie na hasło "styl Beaty Kozidrak".


Beata Kozidrak świetnie czuje modę i choć swoje stroje komponuje ze śmiałych elementów, nigdy nie przekracza granicy kiczu czy wulgarności. Wokalistka od kilku dekad bawi się modą, łącząc kobiecość z rockowym pazurem. Doskonale też wie, jak podkreślić atuty swojej urody. Nie bez przyczyny jej spódnice i sukienki odsłaniają nogi, a szerokie paski są mocno ściągnięte w talii.

A co wy sądzicie o stylu Beaty Kozidrak? Lubicie jej stroje? 

Zobacz również:

Doda zaskakuje na scenie. Te stroje wywołały skandal

Weekend w Sopocie. Sześć miejsc, które musisz odwiedzić

Polsat SuperHit Festiwal. Pomysły na męski weekend w Sopocie

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Beata Kozidrak | Sopot | Polsat SuperHit Festiwal | Koncert (film) | Bajm

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy