Reklama

Beata Ścibakówna ma figurę nastolatki

Beata Ścibakówna zrobiła niemałe wrażenie. Popularna aktorka pozowała na plaży w jasnym bikini, a fani zachwycili się tym, jaką ma figurę. Nic dziwnego, wystarczy spojrzeć na to zdjęcie!

Beata Ścibakówna to jedna z tych gwiazd, którym upływający czas wcale nie ujmuje urody. 52-letnia aktorka od lat zachwyca nie tylko na ekranie. 

Widzowie uwielbiają ją przede wszystkim za talent, charyzmę i wielką klasę, ale nie da się ukryć, że jest też atrakcyjną kobietą. 

Artystka stara się dobrze wyglądać, Prowadzi zdrowy tryb życia i uprawia sport, dzięki czemu ma naprawdę świetną figurę. 

Nic dziwnego, że fani i koleżanki z branży zachwycili się jej nowym zdjęciem w bikini.

"Ma Pani figurę nastolatki" - stwierdziła w komentarzu jedna z fanek Beaty Ścibakówny. 

Reklama

Patrząc na powyższa fotkę z plaży, trudno jest nie przyznać jej racji! 

Wyglądem Beaty Ścibakówny zachwyciły się też jej koleżanki z branży. Zgrabnej sylwetki pogratulowały jej między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zielińska, Małgorzata Foremniak i Agnieszka Dygant

W białym bikini jest jej do twarzy, a klasyczna koszula, okulary i kapelusz dopełniają stylizację. To idealny strój na plażę! 

#POMAGAMINTERIA

Pięć rodzin, pięć dni i piętnaście wymagających treningów. Obóz Muay Thai, którego pierwsza edycja odbyła się w zeszłym roku, jest szansą dla młodzieży w spektrum autyzmu na poznanie smaku zdrowej rywalizacji, wygranej, a czasem także porażki. Jak mówią organizatorzy: "To, że nasi podopieczni nie utrzymują kontaktu wzrokowego z rozmówcą, nie znaczy, że nie mają nic do powiedzenia. Sport uczy nas szacunku do siebie i każdego rywala. Jeśli tego nie zrozumiesz, oddalasz się od mety". Organizacja tegorocznej edycji wciąż stoi pod znakiem zapytania, jednak dzięki ludziom dobrej woli szanse na wyjazd z każdym dniem rosną. I ty możesz pomóc! Sprawdź szczegóły! 


Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Beata Ścibakówna | gwiazdy | bikini
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy