Reklama

Reklama

Beyoncé w przeszłości wyglądała zupełnie inaczej. Rozpoznalibyście ją?

Beyoncé dziś jest symbolem kobiecości i seksapilu. Nie każdy wie jednak, jak gwiazda wyglądała, kiedy nie była jeszcze tak znana. Spójrzcie tylko na jej zdjęcie sprzed lat!

Beyoncé jest jedną z najpopularniejszych gwiazd na świecie. Nie trzeba nawet interesować się muzyką, by skojarzyć, kim jest znana wokalistka. 

Niemal każda z jej piosenek natychmiast staje się wielkim hitem, który puszczany jest w większości czołowych stacji muzycznych świata, a ona i Jay-Z od lat uchodzą za jedną z najgorętszych i najbardziej wpływowych par show-biznesu. Są bogaci, atrakcyjni i mają mnóstwo cennych znajomości.

Beyoncé ma obecnie 39 lat i miliony fanów na całym świecie. Nie ma się zresztą czemu dziwić, bo artystka jest nie tylko ambitna i utalentowana, ale również bardzo atrakcyjna. 

Reklama

Jej kształty rozpalają zmysły. Piosenkarka ma godną pozazdroszczenia urodę i świetną figurę, a wcięcia w talii z pewnością zazdrości jej mnóstwo koleżanek z branży. 

Dla wielu jest symbolem kobiecości i seksapilu. Nie wszyscy wiedzą jednak, jak gwiazda wyglądała, kiedy jeszcze nie była tak znana. 

Fotka gwiazdy z przeszłości może być dla niektórych z was zaskoczeniem. 

Spójrzcie tylko!

Rozpoznalibyście Beyoncé na zdjęciu sprzed lat?

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Beyonce Knowles | gwiazdy | stare zdjęcia

Reklama

Reklama

Reklama