Reklama

Blanka Lipińska i Aleksander Baron. Najgorętsza para polskiego show-biznesu?

Blanka Lipińska i Aleksander Baron są ze sobą już od pół roku. Para nie kryje się z uczuciem. Wygląda na to, że to coś naprawdę poważnego, bo oboje chętnie mówią o swoim związku, publikując w mediach społecznościowych urocze zdjęcia. Co napisali tym razem?

Blanka Lipińska i Aleksander Baron są obecnie jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Nie kryją się ze swoimi uczuciami. Popularna pisarka i muzyk często publikują w mediach społecznościowych urocze zdjęcia, a w opisach pod nimi chętnie mówią o swoim związku. 

Widać, że łączy ich coś wyjątkowego. Niedawno Blanka Lipińska i jej ukochany świętowali pół roku, od kiedy się spotykają. Z tej okazji postanowili zamieścić wspólną fotografię. 

W komentarzach nie zabrakło komplementów pod ich adresem. Pogratulował im między innymi Qczaj, który zaliczył małą wpadkę. 

Reklama

Artysta napisał, że nie rozumie, dlaczego ludzi szokuje związek, w którym to kobieta jest starsza od mężczyzny. Skomplementował też urodę Blanki Lipińskiej. 

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby to pisarka miała więcej lat. Blanka Lipińska urodziła się jednak w lipcu 1985 roku, a Aleksander Milwiw-Baron w grudniu 1983 roku. 

Wynika z tego, że to muzyk jest od niej starszy, co zresztą pisarka podkreśliła w odpowiedzi na komentarz Qczaja, który później próbował wybrnąć z całej sytuacji. 

"Właśnie miałem pisać, o co tym ludziom chodzi, skoro wyglądasz młodziej" - napisał i zaproponował, że postawi im kolację. Dodał też, że nie ma znaczenia, kto jest od kogo starszy, bo i tak ich uwielbia. 

A wam, zdarzyła się kiedyś taka wpadka? 

Zobacz także:

***

#POMAGAMINTERIA

Pięć rodzin, pięć dni i piętnaście wymagających treningów. Obóz Muay Thai, którego pierwsza edycja odbyła się w zeszłym roku, jest szansą dla młodzieży w spektrum autyzmu na poznanie smaku zdrowej rywalizacji, wygranej, a czasem także porażki. Jak mówią organizatorzy: "To, że nasi podopieczni nie utrzymują kontaktu wzrokowego z rozmówcą, nie znaczy, że nie mają nic do powiedzenia. Sport uczy nas szacunku do siebie i każdego rywala. Jeśli tego nie zrozumiesz, oddalasz się od mety". Organizacja tegorocznej edycji wciąż stoi pod znakiem zapytania, jednak dzięki ludziom dobrej woli szanse na wyjazd z każdym dniem rosną. I ty możesz pomóc! Sprawdź szczegóły! 

 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Lipińska | Aleksander Milwiw-Baron | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy