Reklama

Reklama

Blanka Lipińska obchodzi 36. urodziny

22 lipca Blanka Lipińska obchodzi urodziny. W tym roku kończy 36 lat. W związku z tym na Instagramie opublikowała post, pod którym sama złożyła sobie życzenia.

Blanka Lipińska świętuje urodziny

Blanka Lipińska jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Za pośrednictwem Instagrama chętnie dzieli się z fanami swoją codziennością. Tym razem postanowiła dodać post z okazji swoich 36 urodzin. Czego życzy sobie autorka "365 dni"?

Blanka Lipińska ograniczyła możliwość komentowania jej postów na Instagramie. Mogą to robić tylko nieliczni. Dlatego też nie zabrakło życzeń od bliskich jej osób. Komentarz napisała m.in. Anna-Maria Sieklucka, która gra główną rolę w ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej. Życzenia postanowiła złożyć także modelka Klaudia El Dursi.

Blanka Lipińska wróciła na plan "365 dni"

Reklama

Blanka Lipińska przyszła na świat 22 lipca 1985 roku w Puławach. Sławę przyniosła jej powieść "365 dni", która w bardzo krótkim czasie stała się bestsellerem. Kolejne części, czyli  "Ten dzień" i "Kolejne 365 dni" również stały się hitami.

W związku z tym Blanka Lipińska postanowiła zekranizować trylogię. W 2020 roku do kin trafiła pierwsza część. Natomiast w maju tego roku ruszył plan zdjęciowy do filmu "Ten dzień" oraz "Kolejne 365 dni". 

Blanka Lipińska często podkreśla, jak ważne jest czytanie książek z legalnych źródeł, które są dostępne na całym świecie. Ponadto zaznaczyła, by przed obejrzeniem filmu dokładnie poznać historię Laury i Massimo, bo tylko tak będą w stanie zobaczyć, czym różni się książka od filmu. Wyznała, że ekranizacja przewiduje wątki, których wcześniej nie opisała.

Z okazji urodzin składamy najserdeczniejsze życzenia! 

Czytaj więcej:

Justyna Żyła wyśmiewa Marcelinę Ziętek? Ale reakcja!

Katarzyna Glinka pozazdrościła Małgorzacie Rozenek-Majdan? Tak spędza wakacje!

Demi Lovato pokazała odchudzoną sylwetkę!

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Lipińska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy