Reklama

Blizna księżniczki Eugenii. Jaka jest jej historia

​Księżniczka Eugenia znów publicznie opowiedziała o swoich dolegliwościach. Kobieta w wieku 12 lat przeszła poważną operację kręgosłupa. Ostatnio z okazji światowego dnia świadomości skoliozy kolejny raz pokazała zdjęcie swojej blizny i podziękowała lekarzom za ich opiekę.

Na oficjalnym Instagramie księżniczki pojawiło się zdjęcie z jej ślubu. Eugenia postawiła tego dnia na suknię z dekoltem na plecach, którego nie przysłoniła nawet welonem. W rozmowie z dziennikarzami zdradziła, że nie był to przypadkowy wybór. Zależało jej, by pokazać wszystkim pooperacyjną bliznę, którą ma od dziecka.

Księżniczka w wieku 12 lat przeszła poważny zabieg chirurgiczny. W dniu świadomości skoliozy podzieliła się z fanami przemyśleniami na temat schorzenia: "Dziękuję, za ogrom wsparcie i wszystkie wiadomości, które dostaję od czasu, gdy pokazałam swoją bliznę w dniu swojego ślubu. Jeśli właśnie otrzymaliście diagnozę, jeśli dochodzicie do siebie po operacji, jeśli żyjecie ze swoimi bliznami od lat - myślę o was i wspieram".

Reklama

Poddani doceniają księżniczkę Eugenię za jej bezpośredniość i solidaryzowanie się z innymi pacjentami. Wiele osób w komentarzach przyznaje, że to dzięki księżniczce nauczyli się akceptować swoje ciało po operacji. 

Zobacz także:


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy