Reklama

Reklama

Bogusław Linda ma piękną córkę. Kim jest Aleksandra Linda?

Wiecie, że Bogusław Linda na córkę, która jest już dorosłą kobietą? Aleksandra Linda urodę odziedziczyła po swojej mamie - Lidii Popiel. Spójrzcie tylko na jej zdjęcia!

Kim jest Aleksandra Linda?

Aleksandra Linda podobnie jak znany ojciec postanowiła zostać aktorką. 29-letnia artystka jest owocem długoletniego związku Lidii Popiel i Bogusława Lindy, którzy pobrali się w 2000 roku. Gwiazdor ma również dwóch synów z poprzedniego małżeństwa. Bracia są bliźniakami. Nie zdecydowali się jednak na karierę w show-biznesie. 

Aktorstwo to tylko jeden z planów na życie córki Bogusława Lindy oraz Lidii Popiel. Od lat udziela się ona także jako modelka, w czym bez wątpienia pomaga jej wyjątkowa uroda, którą odziedziczyła po znanej mamie. 

Razem z ojcem zagrała w produkcji "Psy 3. W imię zasad", ale oprócz tego zagrała też w produkcjach: "Diablo. Wyścig o wszystko" oraz "Totem". 

Reklama

Patrząc na zdjęcia córki Bogusława Lindy oraz Lidii Popiel widać, jak bardzo jest ona podobna do swojej mamy w młodości.

Trzeba przyznać, że od oryginalnej urody Aleksandry Lindy trudno jest oderwać wzrok! Pełne usta i duże oczy to jej znak rozpoznawczy. 

Myślicie, że uda jej się zrobić karierę na miarę znanych rodziców? 

Czytaj również: 

Cała prawda o związku Zdzisława z "Sanatorium Miłości" 

Książę Karol tak naprawdę wcale nie jest ojcem Harry'ego?

Wyjątkowa gwiazda "Mam Talent" 

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Linda

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy