Reklama

Reklama

Borys Szyc już tak nie wygląda. Co za zmiana!

4 września aktor obchodził swoje 40-te urodziny. Zobaczcie, jakie życzenia złożyła mu jego partnerka, Justyna Nagłowska na Instagramie.- Jeżeli uważacie, że ludzie się nie zmieniają, a już na pewno nie mężczyźni... To ja Wam mówię, że to bzdura - pisze Justyna.

- Każdy człowiek ma prawo się rozwijać, dojrzewać i zmieniać zdanie. Trzeba dać mu wolność i szansę i wierzyć w niego. Jeśli sam tego chce, to musi się udać - przekonuje partnerka Szyca.

- Kochanie, z okazji Twoich urodzin, chciałam Ci podziękować, za to, że dzięki Tobie uwierzyłam w miłość, w siebie i w to, że życie jest cudowne. Cudowne, ale wymaga pracy. Nic nie jest dane za darmo i dobrze! Bo dzięki temu, mamy szansę się pięknie rozwijać! Kocham Cię mój przyjacielu, będę w Ciebie zawsze wierzyć i wierzyć dzięki Tobie. Sto lat kochanie moje. Zobaczcie oba zdjęcia - dodaje Nagłowska.

Reklama

Para przeszła bardzo dużo. Przypomnijmy tylko, że to dzięki Justynie Borys Szyc wygrał walkę z alkoholizmem. Jak sam wspomina w wywiadach, z uzależnieniem walczył od lat.

Piękne słowa usłyszał od partnerki, nie uważacie?

Zobacz również:


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy