Reklama

Borys Szyc: Z wąsami na molo

We wrześniu premiera "Piłsudskiego", w którym tytułową rolę zagrał Borys Szyc. 2 sierpnia na molo w Sopocie odbyła się inauguracja wystawy fotosów z tego filmu, autorstwa Jarosława Sosińskiego. Przy okazji zapytaliśmy aktora, co łączy go z marszałkiem, jak się ma jego ego i co jest dla niego ważniejsze: teatr czy kino?

Zdjęcia, na których Borys Szyc do złudzenia przypomina marszałka, oglądać będzie można nad morzem do 14 sierpnia. Potem pojadą w góry, gdzie staną na Kulturalnym Placu Niepodległości w Zakopanem.

Wystawa "Piłsudski w Sopocie i Zakopanem" organizowana jest w ramach trwającego najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego Kino Letnie Sopot - Zakopane.

ZOBACZ WIDEO:

Marlon Brando powiedział: "Aktor to taki facet, który, jeśli tylko nie mówisz o nim, wcale cię nie słucha". Jak Borys Szyc się do tego odnosi i czy ze swoimi charyzmatycznymi rolami wychodzi również poza scenę? Zapytaliśmy go, jak rozbuchane jest jego ego.

Reklama

ZOBACZ WIDEO:

Za czasów szkoły teatralnej Borys Szyc ze swoimi kolegami marzył o graniu na deskach teatru. Film schodził wówczas na drugi plan. Czy role filmowe zmieniły jego podejście?

ZOBACZ WIDEO:


Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama