Reklama

Reklama

Były piłkarz Jarosław B. zatrzymany

Znany były piłkarz Jarosław B. został dziś zatrzymany w Sopocie w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Prokuratura potwierdziła dziennikarzowi RMF FM fakt zatrzymania Jarosława B., ale nie zdradza na razie żadnych szczegółów.

Według nieoficjalnych ustaleń naszego reportera Kuby Kaługi, były piłkarz został zatrzymany po tym, jak sam stawił się na przesłuchanie w prokuraturze w Sopocie.

Jak dowiedział się nasz dziennikarz, chodzi o zdarzenie, do którego miało dojść w jednym ze znanych sopockich hoteli. Dwudziestokilkuletnia kobieta, która miała spotkać się tam z byłym piłkarzem, złożyła po tym zdarzeniu zawiadomienie o przestępstwie. Dzisiejsze zatrzymanie jest jego skutkiem.

Z nieoficjalnych informacji, które zdobył Kuba Kaługa, wynika, że w sprawie zabezpieczono m.in. nagrania z hotelowego monitoringu.

Reklama

Nasz dziennikarz ustalił także, że z piłkarzem trwają teraz czynności - można przypuszczać, że jest przesłuchiwany, ale prokuratura nie chce zdradzić nawet tego typu szczegółów.

Jarosław B. przez lata grał w Lechii Gdańsk, od 2014 roku jest w tym klubie dyrektorem sportowym. Były obrońca występował także w barwach Amiki Wronki czy Widzewa Łódź.

Jego życiową partnerką była aktorka Anna Przybylska, która zmarła w 2014 roku. Ma z nią troje dzieci.

Zobacz także:

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy