Reklama

Reklama

Caitlyn Jenner zachwyciła ostatnimi stylizacjami

Caitlyn Jenner jest jedną z najbardziej znanych osób transpłciowych na świecie. Jako Bruce Jenner, przed korektą zmiany płci miała imponujące osiągnięcia w lekkoatletyce. Będąc w ciągłym zainteresowaniu mediów, uwagę przyciągnęły jej dwie ostatnie stylizacje.

Caltlyn Jenner (urodzona jako Bruce Jenner) jest niewątpliwie jedną z najbardziej znanych osób transpłciowych na świecie. W 2015 roku podczas wywiadu z Diane Sawyer ogłosiła, że jest osobą transpłciową i od najmłodszych lat zmagała się z dysforią płciową. W wieku 64 lat rozpoczęła proces tranzycji.

Popularność zawdzięcza przede wszystkim wybitnym osiągnięciom sportowym oraz małżeństwu z Kris Jenner, z którą ma dwie córki: Kendall i Kylie Jenner, które aktualnie są jednymi z najbardziej znanych celebrytek na świecie. Caitlyn również nie może narzekać na brak popularności. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 11 mln internautów, a zainteresowanie jej osobą stale rośnie, również pod kątem modowym.

Reklama

Caitlyn Jenner w sportowych stylizacjach

Ostatnio gwiazda została przyłapana przez paparazzi podczas spędzania wolnego czasu w Californii. Szczególną uwagę przykuły jej dwie stylizacje.

Pierwsza z nich była inspirowana modą tenisową. Caitlyn miała na sobie szarą koszulkę polo, do której założyła limonkową, krótką spódniczkę, która eksponowała jej wysportowane nogi. Całość stylizacji uzupełniła o białą czapkę z daszkiem i sportowe buty. Gwiazda wsiadała akurat do swojego żółtego, sportowego Porsche.

Druga, bardziej stonowana, lecz równie sportowa stylizacja składała się z wzorzystych, szarych legginsów i swetra w tym samym kolorze. 

W której stylizacji gwiazda podoba Wam się bardziej?

Czytaj więcej:

Ewa Kasprzyk eksponuje olbrzymi biust na Gali Finałowej 30. Festiwalu Mozartowego

Joanna Opozda i Antek Królikowski biorą ślub. Są szczegóły

Najpiękniejsza wśród pięściarek: Kim jest Sasha Sidorenko?

Karolina Sawka wzięła ślub?!

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Caitlyn Jenner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy