Reklama

Catherine Zeta-Jones pokazała piękną córkę

Catherine Zeta-Jones opublikowała na Instagramie zdjęcie swojej córki. Zdaniem fanów, siedemnastolatka wygląda niemalże jak kopia swojej znanej mamy. Spójrzcie tylko!

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas są jednym z najtrwalszych małżeństw w Hollywood. Ich więź jest silna, bo przeszli naprawdę sporo. Los nie raz wystawił ich na próbę. 

Gwiazdor od razu zauroczył się sporo młodszą od niego pięknością, ale ona słyszała o nim "to i owo", więc ich pierwsze spotkanie nie zapowiadało, że kiedyś się pobiorą. Aktor nie poddawał się jednak, więc atrakcyjna brunetka postanowiła dać mu szansę. 

Dziś są jeszcze silniejsi, chociaż w ich związków były wzloty i upadki. W 2010 roku małżeństwo przechodziło kryzys, kiedy okazało się, że Michael Douglas choruje na raka. W nerwach gwiazdor powiedział w jednym z wywiadów, że przyczyną jego zdrowotnych problemów prawdopodobnie jest współżycie z żoną. 

Reklama

Później się z tego wycofał. Niestety, również aktorki los nie oszczędzał, bo zmagała się ona z chorobą maniakalno-depresyjną. Na szczęście, para zawsze radzi sobie z problemami, które stają im na drodze. 

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas mają dwójkę dzieci. Niedawno aktorka opublikowała w mediach społecznościowych nowe zdjęcie córki.

Carys wygląda zupełnie jak jej matka w młodości!

Fani nie kryli zachwytu siedemnastolatką. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy pod jej adresem. 

Carys urodę bez wątpienia odziedziczyła po znanej matce. Na zdjęciu w jasnej, przylegającej sukience dziewczyna prezentuje się bardzo naturalnie. Ma w sobie dużo wdzięku. 

Wiedzieliście, że Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas mają taką piękną córkę? 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Catherine Zeta-Jones | gwiazdy | dzieci gwiazd | Michael Douglas

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy