Reklama

Reklama

Co jada Kasia Tusk?

Szczupła sylwetka Kasi Tusk to nie tylko kwestia genów. Blogerka modowa wielokrotnie udostępnia na Instagramie zdjęcia potraw, które można wykonać w kilkanaście minut. Czy to w nich tkwi sekret smukłej sylwetki? Przekonajmy się.

Krem z białych warzyw? Czemu nie. Jest zdrowy i prosty w przygotowaniu. Przyda się pietruszka, to bezcenne źródło witaminy C i żelaza. Z kolei seler jest niezastąpiony w kremach. To bogactwo wapnia, potasu i cynku. Można dorzucić też ziemniaki i czerwoną cebulę dla kontrastu.

Potrawy Kasi Tusk oparte są na oliwie i świeżych ziołach. A co z deserem? Kasza jaglana, banany, maliny, jagody i miód. Na tej bazie można tworzyć smaczne i zdrowe przekąski. Przepisami na zdrowe jedzenie Kasia Tusk kusi swoich użytkowników na Instagramie. Więcej inspiracji, nie tylko kulinarnych można znaleźć na jej blogu. Jeżeli są osoby, które obok dobrego smaku na talerzu cenią dobry smak w design, nie poczują się zawiedzione. Profil, który obecnie obserwuje prawie czterysta tysięcy osób to uczta dla oka i żołądka. Podzielacie tę opinię?

Reklama

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Tusk | blogerka | materac | jedzenie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy