Reklama

Reklama

Co Jan Lubomirski-Lanckoroński myśli o księżnej Kate? "Nie jest pewne, że zostanie królową"

9 stycznia księżna Kate świętowała 40. urodziny. Z tej okazji Jan Lubomirski-Lanckoroński, polski arystokrata wywodzący się z rodu Lubomirskich herbu Szreniawa bez krzyża, postanowił w rozmowie z mediami zdradzić, jak wyglądało jego spotkanie z żoną księcia Williama. Prawnik wyznał, jakie wrażenie zrobiła na nim księżna Cambridge. Co zdradził?

Jan Lubomirski-Lanckoroński to polski prawnik i działacz społeczny, który pochodzi z rodu książąt Lubomirskich. Mężczyzna prowadzi fundacje i udziela się charytatywnie. W 2021 zajął setne miejsce na liście 100 najbogatszych Polaków przygotowanej przez tygodnik Wprost. Dysponował wówczas majątkiem  o wysokości 450 mln złotych. 

Jan Lubomirski-Lanckoroński często podkreśla swoje arystokratyczne pochodzenie. Posiada szeroką wiedzę na temat współczesnych światowych monarchii, a w rozmowach z mediami zaznacza, że niektórych royalsów zna osobiście.  

Reklama

Jan Lubomirski-Lanckoroński poznał księżną Kate. Co o niej sądzi?

Jan Lubomirski-Lanckoroński z okazji 40. urodzin księżnej Kate  postanowił, w rozmowie z portalem Plotek, zdradzić, co myśli o żonie księcia Williama. Polski arystokrata zaznaczył, że poznał Kate podczas oficjalnej wizyty pary książęcej w Polsce w 2017 roku. Wytłumaczył również, że znacznie częściej - niż z książętami Cambridge - kontaktuję się z księciem Karolem i księżną Kornwalii. Z żoną najstarszego syna królowej Elżbiety, Kamilą, Jan Lubomirski-Lanckoroński ponoć regularnie koresponduje. 

Księżna Kate zrobiła na Janie Lubomirskim-Lanckorońskim bardzo dobre wrażenie. Prawnik zaznaczył, że najbardziej ceni w żonie księcia Williama chęć niesienia pomocy, którą okazuje poprzez działalność charytatywną.

Według Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego Kate ma szereg cech, które czynią ją idealną kandydatką na żonę króla. Polski prawnik zwrócił uwagę, że nie wiadomo, jaki tytuł będzie przysługiwał Middleton, gdy jej mąż wstąpi na tron.

Księżna Kate jest inspiracją dla  wielu osób. Polski arystokrata zaznaczył, że to "charyzma, otwartość i działalność przysparza jej wielu sympatyków".

***

Przeczytaj również:

Księżna Kate nie szalała na wielkim balu! Tak wyglądały jej urodziny!

Księżna Kate świętuje 40. urodziny. Ma powody do radości!

Księżna Kate na wyjątkowych, urodzinowych portretach

Zobacz również: 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy