Reklama

Reklama

Co królowa Elżbieta II myśli o stylu Meghan Markle i Kate Middleton?

Królowa Elżbieta II jest najbardziej wpływową osobą w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Co monarchini myślała o stylu Kate Middleton i Meghan Markle, kiedy te pojawiły się na dworze? Można przypuszczać, że nie była do końca zachwycona żadną z nich, pomimo tego, że żona księcia Williama teraz jest ulubienicą Brytyjczyków. Skąd taki domysł?

Nie od dziś wiadomo, że życie w rodzinie Windsorów rządzi się swoimi własnymi prawami, a królowa Elżbieta II dba o to, aby jej krewni oraz ich znajomi nie narazili na szwank reputacji monarchii. Liczy się dla niej każdy szczegół, dlatego można jedynie przypuszczać, jak zareagowała na wieść o tym, że jej wnukowie — William i Harry postanowili ożenić się kolejno - z Kate Middleton i Meghan Markle. 

Wiadomo, że księżna Cambridge cieszy się obecnie nienaganną reputacją, podobnie jak sama królowa, ale kiedyś, zanim jeszcze poślubiła starszego z braci, było jej bliżej do nieco kontrowersyjnej Meghan. 

Reklama

Kate wcale nie taka idealna?

Kiedy Kate zaczynała spotykać się z Williamem, daleko było jej do ikony stylu, za którą teraz uchodzi. 

Krótkie spódniczki i sukienki przed kolano były znakiem rozpoznawczym nie tylko Meghan, ale również Kate. Wiadomo natomiast, że Elżbieta II ma dość konserwatywne poglądy i w przeszłości na pewno uważała, że przyszłej księżnej nie przystoi się tak ubierać. 

Meghan na dwór królewski wpadła niczym burza!

Meghan Markle od początku wzbudzała kontrowersje na brytyjskim dworze, a babcia Harry'ego miała nie być do końca zachwycona tym, jak wybranka jej wnuka się ubiera. 

Podobno królowa uważała, że jej styl jest zbyt "hollywoodzki". Podobnie zresztą zareagować miała na wybór sukni ślubnej Meghan Markle, która przed małżeństwem z Harrym była już przecież zamężna. 

Jak uważa "Daily mail", jej prosta biała suknia zaskoczyła monarchinię, ponieważ ten kolor z reguły nie jest wybierany przez kobiety, które wychodziły już wcześniej za mąż.

Dajcie znać czy wolicie styl księżnej Kate, czy może bardziej podoba wam się to, w jaki sposób ubiera się Meghan Markle? 

Plotki, które również cię zainteresują: 

Julia Kamińska wypoczywa nad polskim morzem. Wygląda obłędnie! 

Marina Łuczenko-Szczęska w skąpej bieliźnie! 

Tancerz Rafała Brzozowskiego zdradza szczegóły występu na Eurowizji 2021

Pamela Anderson zdradziła, co myśli na temat serialu o jej sekstaśmie! 

Ariana Grande wyszła za mąż!

Małgorzata Pieńkowska obchodzi urodziny!

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Królowa Elżbieta II

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy