Reklama

Córka Reese Witherspoon to jej kopia? Co za podobieństwo!

Reese Witherspoon na swoim Instagramie chętnie dzieli się kulisami ze swojego życia prywatnego i często wrzuca zdjęcia swoich pociech. Nie sposób nie odnieść wrażenia, że jej córka, Ava Elizabeth Phillippe jest dosłownie jej kopią.

Reese Witherspoon zyskała ogromną popularność dzięki głównej roli w filmie "Legalna blondynka" z 2001 roku. W 2006 roku otrzymała Oscara w kategorii najlepsza aktorka pierwszoplanowa za rolę w filmie "Spacer po linie". Ostatnio mogliśmy podziwiać ją w jednej z głównych ról w kultowym serialu "Wielkie kłamstewka".

Aktorka swojego męża, Ryana Phillipe'a, z którym do dziś stanowią szczęśliwe małżeństwo, poznała w 1997 roku przy okazji przyjęcia, które wyprawiła z okazji swoich 21. urodzin. Mają wspólnie dwójkę dzieci: córkę Avę i syna Deacona. Nie sposób wyjść z podziwu, jak łudząco podobna do matki jest Ava.

Ava Elizabeth Phillippe to kopia mamy?

Reklama

Córka aktorki skończy w tym roku 22 lata. Reese Witherspoon jest bardzo dumna z córki, która studiuje na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley i jednocześnie pracuje jako modelka. Matkę i córkę dzielą 23 lata różnica, lecz momentami można pomyśleć, że są siostrami.

Ze względu na wyjątkową urodę i łudzące podobieństwo do swojej mamy, Ava ma prawie 1 mln obserwatorów na Instagramie. Widać, że mama z córką są ze sobą bardzo zżyte.

Też dostrzegacie to uderzające wręcz podobieństwo?

Czytaj również:

To będzie nowy hit? Wezmą w nim udział same sławy! 

Viki Gabor o wynikach w nauce

Zobacz także:

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy