Reklama

Reklama

Czy Księżna Camilla ma problem z alkoholem?

Pojawiły się pogłoski, że księżna Camilla od lat zmaga się z problemem alkoholowym. Uzależnienie miało doprowadzić do kilku wpadek z udziałem członków rodziny królewskiej.

Uzależnieniem księżnej Camilli od alkoholu media są zainteresowane od lat. Informowano już o wpadce podczas obchodów jej 67. urodzin. Podczas przyjęcia księżna Camilla nie była w stanie utrzymać równowagi. Ponadto pojawiły się domysły, że skutkiem nałogu miał być nowotwór wątroby.

Czy Księżna Camilla jest uzależniona od alkoholu?

Media na całym świecie spekulują o uzależnieniu Księżnej Camilli. Żona następcy tronu po spożyciu nadmiernej ilości alkoholu miała doprowadzić do kilku incydentów. 

Pojawiły się pogłoski, że nawet królowa Wielkiej Brytanii była zamieszana w jeden z nich. Żona następcy tronu pod wpływem alkoholu miała zerwać naszyjnik z pereł z szyi królowej oraz rzucić w nią kieliszkiem.

Reklama

Sporym zainteresowaniem prasy cieszył się incydent z udziałem księżnej Kate, która miała zostać zaatakowana przez księżną Camillę. Była ona  pod wpływem takiej ilości alkoholu, że nie potrafiła stać na własnych nogach. 

Jak donosi brytyjska prasa, mimo to ręka Camilli drasnęła policzek Kate, a przy okazji miała wykrzyczeć jej w twarz, że to właśnie ona powinna być królową.

Awantury miały zacząć niepokoić następcę brytyjskiego tronu, dlatego też miał zdecydować o wysłaniu żony na odwyk. 

Problem alkoholowy w rodzinie królewskiej

Opisywane przez brytyjskie media incydenty niewątpliwie doprowadziły do wywołania tematu. Nie wiadomo jednak czy są one prawdziwe i czy kiedykolwiek miały miejsce.

Książe Karol również już niejednokrotnie został posądzony o częste zaglądanie do kieliszka, co niekoniecznie miało podobać się królowej. 

Podobnie jest w przypadku księcia Williama, który także ma mieć problem z alkoholem i to właśnie uzależnienie ma być powodem napięcia pomiędzy nim a jego bratem. 

Czytaj więcej:

Ewa Kasprzyk eksponuje olbrzymi biust na Gali Finałowej 30. Festiwalu Mozartowego

Joanna Opozda i Antek Królikowski biorą ślub. Są szczegóły

Najpiękniejsza wśród pięściarek: Kim jest Sasha Sidorenko?

Karolina Sawka wzięła ślub?!

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Camilla Parker-Bowles | brytyjska rodzina królewska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy