Reklama

Dawid Woliński zapozował topless!

Dawid Woliński wziął udział w sesji topless. Przystojny projektant nagą fotką pochwalił się w mediach społecznościowych. Fani nie kryli zachwytu tym, jak niebieskooki juror "Top Model" prezentuje się bez ubrań. Nic dziwnego, jest na co popatrzeć!

Dawid Woliński jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje swoje zdjęcia. Niedawno uczestnicy programu "Top Model" wzięli udział w nagiej sesji zdjęciowej, a popularny projektant postanowił, że też chce zrobić sobie taką fotkę. Wzbudził prawdziwą sensację!

Nie od dziś wiadomo, że pewności siebie mu nie brakuje, więc jego kolega z jury spełnił to marzenie i uwiecznił go nago na fotografii w wodzie, którą "model" umieścił później na swoim instagramowym profilu. 

Zachwytom nad ciałem niebieskookiego Dawida Wolińskiego nie było końca. Jego umięśniona sylwetka wzbudziła podziw wśród fanów, którzy sugerowali mu nawet, że sam powinien spróbować swoich sił w modelingu. 

Reklama

Nic dziwnego, że tak uważają, bo jest na co popatrzeć! 

"Uuuu Panie Woliński, może pan na casting powinien pójść ?" - zaskugerował z komentarzu jednen z followersów Dawida Wolińskiego, a ten w zabawny sposób odpisał mu, że już tam był. Widać, że nie brakuje mu dystansu do siebie. 

Trzeba przyznać, że projektant ma świetne ciało. Trudno jest nie zauważyć, że bardzo o nie dba, bo w nagiej sesji wypadł naprawdę świetnie! 

Dajcie znać, jak wam się podoba ta odważna fotka!

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Woliński | gwiazdy
Reklama
Reklama
Reklama