Reklama

Reklama

Demi Rose na rajskich wakacjach

Demi Rose to młoda, brytyjska modelka. Gwiazdka, dla której ostatni rok okazał się wyjątkowo trudny, aktualnie pozwoliła sobie na chwilę wakacji. Zdjęciami z Malediwów dzieli się na Instagramie.

Choć Demi Rose ma dopiero 25 lat, grono jej fanów liczy się w milionach. Konkretnie w 14 milionach 900 tysiącach osób. Tylu właśnie internautów obserwuje modelkę na Instagramie. Dziewczyna zaś, chętnie dzieli się z nimi kadrami z życia prywatnego, publikując zdjęcia na których pokazuje się w coraz to nowych, zwykle mocno odsłaniających ciało stylizacjach.

Ostatnio okazji do publikowania śmiałych fotografii nie brakuje, Rose udała się bowiem na wakacje na Malediwy. Piękna pogoda i ciepła woda sprzyjają zaś pozowaniu w kostiumie kąpielowym. Oprócz relaksu na plaży, czas upływa jej również na  - jak sama napisała na Instagramie - przejażdżkach rowerem, podczas których podziwia krajobraz tego rajskiego zakątka.

Reklama

Wakacje nie są jednak aż tak beztroskie, jak mogłoby się wydawać. Jak donosi "Daily Mail", modelka zmaga się z problemami emocjonalnymi po stracie obojga rodziców. W czerwcu 2018 roku Demi pożegnała ojca, siedem miesięcy później zaś, zmarła jej matka. O swojej żałobie opowiadała w podcaście PrettyLittleThing. Jak tłumaczyła, miała nadzieję, że jej opowieść pozwoli i innym uporać się z trudnymi przeżyciami.

Miejmy nadzieję, że i Demi uda się szybko uporać z trudnymi emocjami. 
Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy