Reklama

Reklama

Do czego Ada Fijał namówiła koleżanki?

Aktorka znana jest z ciętego języka. Jako jedna z pierwszych miała odwagę krytykować celebrytów za ich styl ubierania się. Teraz okazuje się, że Fijał ma jeszcze wiele innych talentów. Zasadnicze na co dzień koleżanki potrafi przekonać do swoich pomysłów. Efekt? Sami spójrzcie.

"Codziennie czytamy bajki a dziś zatęskniłyśmy za pokazami mody i wielkim światem_- napisała w mediach społecznościowych Ada Fijał.

To prawda, akcja czytania bajek dla dzieci z każdym dniem kwarantanny zdobywa coraz większy rozgłos wśród fanów. 

Jednak tym razem trio: Fijał, Kożuchowska i Koroniewska postanowiło zmienić przekaz. Aktorki wspólnie nagrały  teledysk.

Tak jak wspomniała gwiazda Polsatu, panie zatęskniły za nietuzinkowymi pokazami mody, zdjęciami na ściance i blaskiem fleszy.

To, co zaproponowały w sieci, spodobało się fanom. Trzeba przyznać, że aktorki trzymają fason. 

Figury na kwarantannie są godne pozazdroszczenia. Widać, że ćwiczenia i diety nie poszły w odstawkę. 

Joanna Koroniewska z wdziękiem modelki pozowała przed kamerą, gołym okiem widać, że w tym zawodzie też odniosłaby sukces. 

Małgorzata Kożuchowska, która dba o swój wizerunek w mediach, tym razem dała się ponieść szaleństwu i bardzo dobrze wypadła. Dystans do siebie sprawił, że zyskała dodatkowe punkty wśród fanów. 

Reklama

Ada Fijał nie przestaje zaskakiwać kreatywnością. Gwiazda doskonale porusza się w meandrach mediów społecznościowych i robi to z wyczuciem i humorem, który doceniają także koledzy i koleżanki po fachu.

Zobacz także: 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy