Reklama

Reklama

Doda śpiewa dla rodziców

Piosenkarka w miniony weekend wyszła za mąż za Emila Stępnia. Ceremonia do ostatniej chwili była utrzymywana w tajemnicy.

Doda i Emil Stępień wzięli ślub kościelny w Hiszpanii. Parze przez dwa lata udało się utrzymać związek w tajemnicy.

Piosenkarka na swoim Instagramie pokazała już zdjęcia ze ślubu, pochwaliła się ślubną kreacją i obrączki. Zdradziła też, że zdecydowała się na zmianę nazwiska - na Rabczewska-Stępień. Opublikowała też uroczy filmik, na którym tańczy i śpiewa utwór: "Cudownych rodziców mam". 

Media już od miesięcy spekulowały, że z jej wybrankiem, łączy ją coś więcej niż przyjaźń. Piosenkarka wielokrotnie zaprzeczała, że jest w związku. Kilka dni temu paparazzi przyłapali parę na spacerze, gdy wymieniali się czułościami. Doda wybrnęła z tej sytuacji tłumacząc, że zauważyła fotoreporterów i poprosiła Emila, by skradł jej pocałunek. W ten sposób chciała ułatwić pracę paparazzim. 

Reklama

To drugie małżeństwo Doroty Rabczewskiej. Związek z Radosławem Majdanem miał swój finał w sądzie w 2008 roku. Piosenkarka była również zaręczona z Adamem "Nergalem" Darskim i Emilem Haidarem. Oba związki nie przetrwały próby czasu i do ślubów nie doszło.

Emil Stępień to polski producent filmowy. Ostatnio pracował przy produkcji filmu "Pitbull. Ostatni pies", w którym jedną z ról drugoplanowych zagrała Doda.

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy