Reklama

Reklama

Doda szczerze o koronawirusie. Nie spodobało jej się zachowanie niektórych gwiazd

Doda słynie z tego, że nie boi się szczerze powiedzieć tego, co myśli. Niedawno artystka opublikowała w mediach społecznościowych kolejne seksowne zdjęcie, jednak było ono jedynie pretekstem do tego, aby gwiazda wyrazić zdanie na temat zachowania niektórych gwiazd, które ze szczegółami relacjonują to, jak przechodzą koronawirusa. Co dokładnie napisała?

37-letnia Dorota Rabczewska-Stępień w polskim show-biznesie jest znana z tego, że zawsze mówi dokładnie to, co naprawdę myśli. Artystka jest do bólu szczera i nie każdemu się to podoba, ale to właśnie m.in. dlatego jej fani ją tak uwielbiają. 

Utalentowana wokalistka aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, a zwłaszcza na Instagramie, gdzie od czasu do czasu publikuje nowe zdjęcia. 

Niedawno artystka po raz kolejny podzieliła się ze swoimi followersami zdjęciami z sesji zdjęciowej. Tym razem gwiazda zapozowała do fotek w parku. 

Reklama

Na zdjęciu Dody bez wątpienia uwagę przykuwa jej perfekcyjna figura. Brzuch wokalistki jest idealnie płaski. 

Wyglądała obłędnie, jednak to nie samo zdjęcie było najważniejsze. 

Doda, która sama niedawno wygrała walkę z koronawirusem postanowiła wyrazić swoje zdanie na temat gwiazd, relacjonujących przebieg choroby w sieci. 

Co dokładnie powiedziała?

Doda jest jedną z tych gwiazd, które przeszły już COVID-19, jednak piosenkarka nie afiszowała się ze swoją chorobą w sieci. Wiadomo jednak, że niektórzy artyści mają nieco inne podejście i postanowili podzielić się z fanami tym, jak walczą z koronawirusem. 

Pięknej 37-latce nie podoba się takie zachowanie. Niektórzy twierdzą, że swoim wpisem uderzyła m.in. w Andrzeja Piasecznego, który dokładnie relacjonował pobyt w szpitalu, publikując filmik w mediach społecznościowych. 

Dorota Rabczewska-Stępień jest w świetnej formie i, jak wynika z powyższego wpisu, uważa, że właśnie to zdrowy styl życia sprawił, że tak szybko udało jej się uporać z chorobą.

*****

Chcę pomóc 1 % - Strona Fundacji POLSAT - Jesteśmy dla dzieci

Więcej gorących tematów:

Kate Wasley. Piękność w rozmiarze XXL 

Zofia Zborowska spodziewa się dziecka! 

"Rosyjska Barbie" podbija sieć! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | gwiazdy | COVID-19 | koronawirus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy