Reklama

Dominika Gwit ubrała się "na cebulkę"

Dominika Gwit w zimowych stylizacjach stawia przede wszystkim na wygodę. Co ubiera, kiedy za oknem jest minus 20 stopni Celsjusza? Spójrzcie tylko!

Dominika Gwit to 32-letnia polska aktorka i dziennikarka, która znana jest ze swojego dystansu do siebie samej. 

Artystka nie należy co prawda do filigranowych kobiet, ale za to ma w sobie mnóstwo wdzięku i uroku osobistego. Chociaż kilka lat temu walczyła o zgrabną sylwetkę, to teraz pokazuje, że mając większy rozmiar, również można czuć się świetnie we własnym ciele. 

Dominika Gwit jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie pozostaje w kontakcie ze swoimi fanami. Od czasu do czasu publikuje na swoim instagramowym profilu nowe zdjęcia. 

Niedawno podzieliła się fotką w zimowej stylizacji "na cebulkę". Nic dziwnego, że założyła na siebie tyle warstw, bo kilka dni temu temperatura na zewnątrz była bardzo niska. 

Jak aktorka ubiera się, kiedy za oknem jest około minus 20 stopni Celsjusza?

Reklama

"Wooow. Nie wiem jak u Was, ale w Warszawie jest armagedon. W grę wchodzą tylko podwójne rękawiczki, dwa szaliki , trzy swetry , płaszcz, ciepła czapa, a i tak będzie zimno. Kto może niech zostanie w domu. Och zimo, no tęskniliśmy , ale teraz, to już poszłaś na grubo!!!" - napisała kilka dni temu Dominika Gwit w poście na swoim instagramowym profilu. 

Jak widać, aktorka nie zapomina o ciepłych ubraniach. W końcu przy niskich temperaturach codzienny outfit powinien być nie tylko ładny, ale przede wszystkim ciepły. 

Wy też ubieracie się zimną "na cebulkę"?

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit | gwiazdy
Reklama
Reklama
Reklama