Reklama

Reklama

Dorota Gardias świętuje urodziny córki

Córka Doroty Gardias 7 września obchodzi urodziny. Prezenterka z tej okazji postanowiła opublikować zdjęcia z dziewczynką i przy okazji złożyć jej życzenia. Pokazała wzruszające ujęcia.

Dorota Gardias z córką

Dorota Gardias jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Na instagramowym profilu nie brakuje zdjęć z pracy, wakacji oraz domowego zacisza.

Dorota Gardias regularnie publikuje posty i stara się na bieżąco informować obserwatorów o tym, co się u niej aktualnie dzieje. Nic więc dziwnego, że to właśnie w mediach społecznościowych prezenterka podzieliła się tym pięknym wyznaniem z okazji urodzin córki.

Córka Doroty Gardias skończyła 8 lat

Dorota Gardias jest mamą Hani, która przyszła na świat 7 września 2013 roku. Prezenterka za pośrednictwem instagramowego profilu podzieliła się z internautami ujęciami z córką. Dorota Gardias pokazała zarówno aktualne zdjęcie, jak i sprzed kilku lat. 

Reklama

Dorota Gardias postanowiła wyznać, że narodziny córki były dla niej pięknym wydarzeniem. Prezenterka złożyła córce życzenia, do których dołączyli internauci. 

Czytaj więcej:

Zendaya wyznała, że chodzi na terapię, bo nie radzi sobie z dręczącym ją smutkiem

Katarzyna Dziurska pokazuje, jak bardzo jest rozciągnięta! Zachęca innych do ćwiczeń!

Agnieszka Kaczorowska-Pela świętuje rocznicę ślubu w Chorwacji

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Gardias

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy