Reklama

Dorota Rabczewska: Miłość na etat

Miała za sobą nieudane związki i brak wiary, na znalezienie swojej połówki. Postanowiła rzucić się w wir pracy i tak ponad dwa lata temu powstała piosenka "Miłość na etat". Doda nie spodziewała się, że właśnie ona będzie obrazowała je uczucie do męża- Emila Stępnia.

Na swoim Instagramie Doda umieściła krótki film. Podkładem muzycznym pod ujęcia ze ślubu jest jej piosenka sprzed lat. W komentarzu piosenkarka zamieściła wyjaśnienie.

"Kiedy pisałam tę piosenkę, myślałam, że już nigdy się nie zakocham... Że nie będę potrafiła choćby ostatni raz otworzyć dla kogoś serca i zaufać. Nie chciałam więcej cierpieć, więc uznałam, że najlepiej będzie mi samej. Chociaż w głębi duszy marzyłam, żeby to się kiedyś zmieniło to odrzucałam tę myśl od siebie przez bardzo długi czas... Był moment, że czułam się załamana tym wszystkim i wtedy napisałam słowa dla kogoś komu udałoby się to zmienić. Dla kogoś kogo jeszcze wtedy nie znałam... Tak powstała piosenka "Miłość na etat". Nie sądziłam, że 2,5 roku później będę tańczyć do niej swój pierwszy taniec na weselu z mężczyzną, który z mojego przyjaciela... stał się moim mężem, miłością! Nie sądziłam, że jej treść będzie tak idealnie pasowała do tego, co przyniosło mi niespodziewanie życie. Ta historia jest dla mnie totalnie zaskakująca i wyjątkowa. Wierzę, że jest to również nadzieja dla wielu z Was"( pisownia oryginalna).

Reklama

Okazuje się, że ujęcia nie są kwestią przypadku. Film to prezent, który Doda dedykowała mężowi- Emilowi Stępniowi. Nad montażem poszczególnych ujęć czuwała osobiście. W kolejnych senach widzimy, jak ojciec prowadzi Dodę do ołtarza, jak para zakłada sobie obrączki i mówi sakramentalne "tak". W teledysku widać też wesele, moment krojenia tortu przez nowożeńców i wiele innych detali. Dlatego w komentarzu pod filmem piosenkarka dodaje: 

"Do puenty - nietypowa żona, więc i nietypowy prezent ślubny. Ponieważ muzyka to moja druga miłość, dedykujemy Ci Kochany ten utwór i film, w którego montażu uczestniczyłam, na pamiątkę najpiękniejszego dnia w Naszym życiu" (pisownia oryginalna).

Na komentarze nie trzeba było długo czekać. Pierwszy taniec przykuł uwagę fanów. Internauci zwrócili uwagę na suknie ślubne piosenkarki oraz kulisy ślubu, który miał miejsce w ekskluzywnym hotelu nad Morzem Śródziemnym.

"Cudownie widzieć ludzi tak szczęśliwych". "To jest takie piękne,że nie mogę oderwać oczu. Włączam kolejny raz i kolejny raz wzruszam się tak samo". "Tylko jak się patrzy na Twojego męża widać że to dobry człowiek i ta dobroć i miłość w jego oczach". 

Ceremonia miała miejsce czternastego kwietnia w Hiszpanii.

Zobacz także:


Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy