Reklama

Dorota Szelągowska zaliczyła modową wpadkę?

Dorota Szelągowska ma świetny gust, ale tym razem coś poszło nie tak. Zobaczcie, jakie buty założyła do letniej kreacji!

Dorota Szelągowska zyskała popularność dzięki programom telewizyjnym, w których pomaga Polakom odmienić wnętrza ich domów. Widzowie uwielbiają ją za życzliwość i niebanalne pomysły. 

Dziennikarka ma naprawdę świetny gust. Potrafi nie tylko urządzić mieszkanie, ale również modnie się ubrać. 

Swoje stylizacje prezentuje nie tylko na ściance, ale również w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje nowe posty. 

Niedawno na jej instagramowym profilu pojawiło się nowe zdjęcie, które podzieliło fanów. Dorota Szelągowska prezentuje się na nim naprawdę dobrze, ale jeden szczegół w jej stylizacji okazał się nietrafiony. 

Spójrzcie tylko! 

Reklama

Wzorzysta sukienka, którą założyła Dorota Szelągowska jest naprawdę piękna. Projektantka wnętrz prezentuje się w niej fenomenalnie. Z jej subtelną urodą nie jest to szczególnie trudne. 

Nie wiadomo natomiast, dlaczego dziennikarka postanowiła dobrać do niej takie buty. O wiele lepiej prezentowałaby się w koturnach, sandałach lub ponadczasowych szpilkach. 

"Wszystko pięknie tylko że stopa na rozmiar 44 wygląda" - napisała w komentarzu jedna z fanek Doroty Szelągowskiej. 

Pewnie odniosła takie wrażenie, bo ładne, ale nieco toporne obuwie, optycznie powiększyło stopy gwiazdy. Wygląda na to, że Dorota Szelągowska tym razem nie przemyślała do końca swojej stylizacji. 

A wam, jak się podobają takie buty? 

***

#POMAGAMINTERIAHubert ma roczek. Pierwsze sześć tygodni życia spędził w szpitalu, walcząc o każdy dzień. Urodził się z ciężkimi wadami - między innymi z brakiem kości w rękach. Pojawiła się jednak nadzieja na operację, która umożliwi mu normalny rozwój. Wystarczą dwa kompleksowe zabiegi, dzięki którym jego dłonie i przedramię ukształtują się w sposób prawidłowy, a ręce będą mogły prawidłowo rosnąć z zachowaniem pełnej funkcjonalności kończyn. Pomóż Hubercikowi przybić piątkę w przyszłości! Sprawdź szczegóły >>>


Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska | gwiazdy | stylizacje gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy