Reklama

Dramat Kasi Kowalskiej. Córkę podłączono do respiratora

Kasia Kowalska opublikowała w piątek wieczorem na swoim koncie instagramowym dramatyczny film, w którym poinformowała, że jej córka Aleksandra przebywa w szpitalu w Londynie i została podłączona do respiratora.

- Dzisiaj dostałam telefon z Anglii, z jednego ze szpitali, w którym leży moja córka, z pytaniem, czy zgadzam się na jej intubację. Chciałabym was tym filmikiem sprowokować do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę jest to konieczne - mówiła na filmie artystka.

- Zainspirował mnie do tego filmiku jeden z lekarzy, z którym rozmawiałam. Powiedział: "Niech pani przemówi do rozumu młodym ludziom, bo oni sobie nie zdają sprawy, co się dzieje". Nie wiem... Nie potrafię płakać, choć dzisiaj wiele godzin przepłakałam. Kochani, jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domu. Zostańcie w domu - apelowała Kasia Kowalska do młodych ludzi.  Aleksandra Kowalska od kilku lat mieszka i studiuje w Londynie.

Reklama

Wkrótce potem Kasia Kowalska usunęła nagranie ze swojego profilu, ale wideo zostało zachowane w sieci dzięki innym osobom. Wielu fanów wspiera wokalistkę w tym trudnym dla niej czasie.

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy