Reklama

Reklama

Ed Sheeran zaręczony! Kim jest jego wybranka?

Gwiazda muzyki ogłosiła zaręczyny na swoich profilach społecznościowych. Wybranką Sheerana jest jego wieloletnia dziewczyna, Cherry Seaborn.

Muzyk skrywał tę wiadomość przed swoimi fanami przez jakiś czas. Na swoim Instagramie napisał, że oświadczył się jeszcze przed nowym rokiem.

Sheeran stwierdził, że oboje z Cherry Seaborn są ogromnie szczęśliwi i zakochani. Zażartował też, że ich koty prawdopodobnie czują się podobnie.

Para poznała się jeszcze w szkole. Sheeran już od pierwszych dni, gdy poznał Seabor, podkochiwał się w niej. Parą zostali dopiero w 2015 roku. Przez wiele następnych miesięcy podróżowali po świecie. Sheeran zrobił sobie roczną przerwę od koncertowania i nagrywania muzyki.

Jego wybranka nie jest związana z przemysłem muzycznym i unika rozgłosu. Cherry Seaborn to gwiazda hokeja. W 2012 pomogła Anglii zdobyć brązowy medal na Mistrzostwach Europy zawodników do lat 21. 

Ed Sheeran również stroni od ścianek i branżowych imprez. Na wiele miesięcy zrezygnował z prowadzenia kont w serwisach społecznościowych. Mówił wtedy, że ma dosyć patrzenia na świat przez ekran swojego telefonu.

Muzyk jest bardzo rodzinną i wrażliwą osobą. Na początku 2017 roku wyznał w wywiadzie, że marzy o założeniu rodziny. Przyznał, że ma już to w planach i chciałby mieć dzieci tuż po 30. urodzinach. Dodał również, że to nie zależy oczywiście wyłącznie od niego, ale także od jego partnerki.

Reklama

Sheeranowi i Seaborn nie zostało zatem zbyt wiele czasu. Muzyk w lutym tego roku będzie świętować 27. urodziny.

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy