Reklama

Edyta Górniak pokazała swój pierwszy dom

Polska gwiazda muzyki nie zawsze żyła w luksusach. Edyta Górniak podzieliła się z fanami zdjęciami swojego rodzinnego domu i przejmującym opisem dzieciństwa.

Luksusowe posiadłości w Stanach Zjednoczonych, Warszawie i Krakowie, osobny apartament dla nastoletniego syna - dziś Edyta Górniak może sobie pozwolić na wiele. Ale nie zawsze tak było. Piosenkarka pochodzi z małej miejscowości Ziębice w województwie dolnośląskim. Niedawno odwiedziła rodzinne strony i dom, w którym się wychowywała. 

Jego zdjęcia można oglądać na Instagramie piosenkarki. Do fotografii dodała: "Zawsze, kiedy tu wracam czuję to samo. Ale nigdy dotąd się tym z nikim nie podzieliłam. To Kochani jest mój pierwszy Dom. Pierwszy, w którym słyszałam Muzykę na żywo. Ostatni, w którym czułam się beztroska i bezpieczna.. (..) Tylko z tego miejsca mogę wyraźnie zobaczyć, ile kroków postawiłam, aby od tych kamiennych schodków dotrzeć do miejsca, w którym jestem dziś. Proszę, weźcie z tego całą potrzebną Wam siłę, motywację i wiarę w to, że WSZYSTKO w życiu jest możliwe. Kocham" (pisownia oryginalna). 

Dom, w którym wychowywała się gwiazda jest dziś bardzo zniszczony. Spod tynku wystają cegły, przed wejściem zalegają stare deski. Edyta Górniak w filmie zwróciła się do swoich fanów: "Wychowałam się w ubogich warunkach. (...) Chcę wam powiedzieć, że marzenia się spełniają".

Reklama

Zobacz także:


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy