Reklama

Reklama

Edyta Herbuś pozuje w bikini

Edyta Herbuś to kolejna polska gwiazda, która postanowiła spędzić zimowe miesiące w egzotycznym kurorcie. Gwiazda wybrała się na Maderę i od kilku dni zasypuje instagramowych fanów pięknymi fotkami z rajskiej wyspy.

Edyta Herbuś dała się poznać szerszej publiczności w programie "Taniec z gwiazdami". Wcześniej rozwijała karierę tancerki i to z wielkimi sukcesami. Herbuś jest trzykrotną mistrzynią Polski formacji tanecznych i wicemistrzynią w tańcach latynoskich. Wzięcie udziału w popularnym, tanecznym show otworzyło jej drzwi do show-biznesu. Od tego czasu pojawia się na ekranie nie tylko w roli tancerki, ale także aktorki. Wystąpiła między innymi w "Plebanii", "Kryminalnych" czy "Pierwszej miłości".

40-letnia celebrytka od jakiegoś czasu stawia na karierę w mediach społecznościowych. Na swoim profilu umieszcza zdjęcia z rodziną, przyjaciółmi czy znajomymi z pracy. Chętnie pokazuje obserwatorom, jak wygląda jej praca za kulisami. Nie boi się również eksponowania idealnej figury w śmiałych stylizacjach.

Reklama

Ostatnio zachwyciła internautów zdjęciem, do którego pozuje w finezyjnie uszytym bikini. Pretekstem do zamieszczenia fotki była ostatnio przeczytana przez Edytę książka. Fani bez ogródek przyznali, że nie mogli skupić się na literaturze, widząc skąpe bikini tancerki.

"Ten strój ma chyba prześwity!", "Wyglądasz zjawiskowo", "Piękny strój!" - pisali w komentarzach.

Zobaczcie koniecznie najnowsze zdjęcie Edyty Herbuś!

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Herbuś | Madera | wakacje

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy