Reklama

Reklama

Eliza Trybała przeszła metamorfozę

Eliza Trybała pochwaliła się niedawno efektami pracy nad swoją sylwetką. Mimo że celebrytka jest mamą dwóch córek, wciąż zachwyca idealną figurą. Zresztą przekonajcie się sami!

Eliza Trybała zyskała popularność dzięki udziałowi w pierwszej edycji kontrowersyjnego programu "Warsaw Shore", który emitowany był na antenie MTV. Na planie poznała przyszłego męża i ojca jej dzieci - Pawła "Trybsona" Trybałę. Para wywoływała swoim związkiem nie lada sensację w mediach.

Eliza może pochwalić się już całkiem sporą rodziną, ale mimo tego nie zamierza porzucać marzeń o wielkiej karierze. Z powodzeniem działa w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje niecałe 300 tysięcy użytkowników. Trybała uwielbia dzielić się z fanami szczegółami z prywatnego życia i zaskakiwać ich nietuzinkowymi fotografiami.

Reklama

Niedawno opublikowała zestawienie zdjęć, na którym porównała ciążową sylwetkę i kondycję po trzech miesiącach od narodzin najmłodszej córeczki. Musimy przyznać, że różnica w wyglądzie Elizy robi wrażenie. Widać, że celebrytka włożyła w tę przemianę dużo pracy.

"Metamorfoza totalna", "Też chciałabym tak wyglądać po porodzie" - fani komplementowali Trybałę w komentarzach.

Co sądzicie o przemianie Elizy?

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Eliza Trybała | Paweł 'Trybson' Trybała | Warsaw Shore

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy