Reklama

Eliza Trybała zaskoczyła kreacją na komunii córki. Fani nie kryli zdumienia

Eliza Trybała zdobyła popularność w Polsce dzięki udziałowi w programie "Warsaw Shore" w 2013 roku. Początkowo wraz z partnerem, z którym poznała się w tym show, cieszyła się sporą popularnością, by dziś skupić się na działalności w swoich mediach społecznościowych. O nieco zapomnianej celebrytce znów jest głośno, a wszystko za sprawą jej kreacji i fryzury, na jakie zdecydowała się podczas komunii swojej własnej córki.

Stylizacja godna królowej dyskoteki. Eliza Trybała zaskoczyła wyborem kreacji na komunię córki

Eliza Trybała jest szczęśliwą żoną Pawła Trybały, z którym poznała się w 2013 roku na planie show "Warsaw Shore" i matką dwóch ich córek. Jedna z nich, Victoria w tym roku przystąpiła do komunii świętej, co Eliza skrzętnie relacjonowała w swoich mediach społecznościowych. 

 To właśnie zdjęcia i nagrania z tego wydarzenia zaintrygowały fanów, ale nie z powodu dziewczynki, a właśnie z powodu samej Elizy, a dokładniej jej wyglądu na uroczystości kościelnej. 

Eliza zdecydowała się na suknię polskiej marki, która specjalizuje się w kreacjach na śluby i wesela. Asymetryczna maxi suknia z koronkowym wykończeniem jednego rękawa przypomina bardziej kreację ślubną dla panny młodej. 

Do całej, dość wyrazistej kreacji z mocnym rozcięciem na nogę, Eliza dobrała także spektakularną fryzurę. Długi warkocz z doczepianych pasm, wysoko upięty na czubku głowy, kończył się dopiero za linią pleców celebrytki. 

Reklama

W komentarzach pod zdjęciami z tej rodzinnej uroczystości można było znaleźć podzielone zdania internautów na temat wyglądu Elizy: 

"Wszystko fajnie, ale strój mamy absolutnie nieodpowiedni, ani fryzura ani sukienka. Źle to wygląda. Strój niedopasowany do okazji. To nie wesele czy impreza, to komunia", "pomyślałam, że to bardziej wygląd weselny" - można przeczytać zdanie internautek pod zdjęciami Elizy Trybały.

Znalazły się jednak i takie, które wyrażały zachwyt wyglądem celebrytki. Po prostu całość stylizacji była utrzymana w niepowtarzalnym stylu Elizy. 

Przeczytaj też: Klaudia El Dursi w bikini. Lansuje najmodniejszy trend na plażę

Od lat budzi kontrowersje. Eliza Trybała lubi się wyróżniać wśród tłumu

Gdy tylko pojawiła się w polskim show-biznesie, Eliza Trybała skupiła na sobie uwagę mediów. Wszystko za sprawą wyrazistego wyglądu. Choć od 2013 roku jej styl przeszedł metamorfozę i nieco złagodniał, to nadal celebrytka wybiera kreacje, które podkreślają jej mocny charakter. 

Zdecydowane rozcięcia, głębokie dekolty i odważne wzory to coś, co Eliza wybiera na co dzień. Komunia Święta jej córki nie była wyjątkiem i choć celebrytka starała się dopasować w klimat tej uroczystości, nie miała zamiaru rezygnować z wyrazistej formy swojego stylu. 

Już niejednokrotnie zaskakiwała swoich fanów wyborami modowymi i tym razem kolejna stylizacja przyciągnęła uwagę mediów. 

Przeczytaj też: Wyceniono majątek Alicji Bachledy-Curuś. Kwota na koncie robi wrażenie

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama