Reklama

Elżbieta II błaga o spotkanie z prawnukami. Co na to Meghan?

Według ustaleń tabloidu „New Idea” królowa ponad wszystko pragnie spotkać się z maleńką Lilibeth oraz Archiem. 95-letnia monarchini tęskni za wnukami. Widziała się z Harrym na początku lipca, gdy ten z okazji odsłonięcia posągu Lady Diany przybył do Windsoru. To wówczas przekazała wnukowi pełną żalu, wzruszającą wiadomość. Elżbieta II prosiła, by przekazał ją Meghan. Czy dojdzie do spotkania?

Rozmowa na szczycie

Harry i William spotkali się, by uroczyście świętować 60. urodziny zmarłej przed laty matki i odsłonić posąg Diany. Wzruszeni bracia w przemówieniu zaznaczyli, że nadal przeżywają śmierć księżnej Walii i "każdego dnia pragną, by mama nadal była z nami". Ceremonia odbyła się w przeprojektowanym na tę okazję Sunken Garden, mieszczącym się w Pałacu Kensington. Elżbieta II korzystając z okazji, że Harry po długiej nieobecności, przybył do Wielkiej Brytanii, poprosiła o rozmowę z wnukiem. Media spekulowały, jaki jest powód tego tajemniczego spotkania. Australijski tygodnik ujawnił, o co monarchini poprosiła.

Reklama

Podobno Królowa zarzuciła również Harry'emu niewdzięczność względem rodziny, która ofiarowała mu tak wiele. Według tabloidu Elżbieta II zaznaczyła, że wnuk razem z żoną upokarzają rodzinę oraz siebie samych, wypowiadając się na temat monarchii w niepochlebny sposób. Najprawdopodobniej nawiązywała do rozległego wywiadu, który Meghan i Harry udzielili Oprah jakiś czas temu. 

Nadchodzi pojednanie?

Harry od ponad roku mieszka poza Wielką Brytanią. Chociaż książę od czasu do czasu bierze udział w uroczystościach rodzinnych, media donoszą, że jego relacje z bratem nadal pozostają chłodne. Pod koniec zeszłego tygodnia ogłoszono, że Harry we wrześniu ma ponownie pojawić się w Wielkiej Brytanii. Tym razem w podróży towarzyszyć mu będzie żona Meghan Markle oraz dzieci. 

"New Idea" donosi, że wizyta nie jest oznaką zgody w rodzinie królewskiej. Podróż to wynik prośby królowej o możliwość spotkania z Lilibeth oraz Archim. Tęsknota Elżbiety II jest ogromna.

W liście, który królowa napisała do Meghan, najprawdopodobniej prosi o zaaranżowanie spotkania z prawnukami. Księżna niedawno urodziła  córeczkę i w związku z tym, jeszcze przez jakiś czas może nie chcieć udawać się w tak wymagającą podróż. Wrzesień wydaje się idealnym miesiącem. Czy Meghan i Harry zechcą spełnić życzenie 95-letniej królowej i zdecydują się na przyjazd? 

Przeczytaj również:

Gwiazda TVP w opinającym kostiumie kąpielowym. Jakie ona ma ciało!

Księżna Diana ma swój pomnik. Odsłonili do synowie

Plisowana spódnica księżnej Kate to hit lata!

Zobacz również: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Królowa Elżbieta II | książę Harry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy