Reklama

Reklama

Eurowizja 2021. Europa na ściankach, Polacy w hotelu

Przygotowania do występów przed jurorami i publicznością wchodzą w ostatnia fazę. Repertuar jest już znany. Czas przyjrzeć się kreacjom. Czego możemy spodziewać się na eurowizyjnej scenie w Rotterdamie? Wystarczy spojrzeć na zdjęcia i już wiadomo, że gwiazdy nas zaskoczą!

Wielu stylistów podkreślało, że po pandemii nie powrócimy do przepychu i zbytku. Tymczasem patrząc na kreacje z holenderskiego turkusowego dywanu, można odnieść wrażenie, że kicz wciąż jest w cenie.

Z drugiej strony przepych i eklektyzm zawsze towarzyszyły Eurowizji. To święto międzynarodowej muzyki, a przy okazji wybieg dla stylizacji opartych na motywach etnicznych, panujących trendach, zwrotach ku przeszłości lub przerysowaniu własnego wizerunku. Jak na tym tle wypada polska delegacja? Niestety z powodu COVID-19 polski team spędza czas w hotelu.

Reklama

Mimo kwarantanny Rafała Brzozowskiego i ekipy nie opuszcza dobry humor. Polski team nie bierze udziału w konferencjach prasowych, ale w mediach społecznościowych dzieli się wrażeniami z hotelowego życia.

Wiadomo, że na scenie Brzozowski wystąpi w czarnym outficie i okularach, natomiast towarzyszący mu tancerze będą ubrani w białe garnitury, a w dłoniach będą mieli latarki. Czy ta stylizacja zapadnie w pamięć? Sami oceńcie konkurencję Polaków...

*** Eurowizja. Tancerz Daniel Borzewski opowiada o przygotowaniach do występu***

Eurowizja 2021. Tancerz zdradza kulisy przygotowań. Co jest najtrudniejsze?

Pamela Anderson zdradziła, co myśli na temat serialu o jej sekstaśmie! 

Harry i William. Nigdy nie mieli dobrych relacji? 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy