Reklama

Reklama

Eva D'Angelo - nowa gwiazda TVN?

Wkrótce rusza kolejny sezon programu "Żony Hollywood". Pojawią się w ni znane już widzom bohaterki, ale i nowe kobiety, które podbijają Stany. Jedną z nich jest Eva D'Angelo.

Eva D’Angelo to kobieta luksusowa, ale jednocześnie niesamowicie rodzinna oraz bardzo silnie związana z Polską. Jest zarządcą nieruchomości oraz właścicielką kolekcji najdroższych torebek, butów i biżuterii. Wyznacza sobie ambitne cele i konsekwentnie dąży do ich realizacji. Co jest dla niej najważniejsze w życiu? Rodzina i przyjaciele.

Eva urodziła się i wychowała w Koninie. Opuściła Polskę w 1980 roku. Wyjechała do Wiednia, gdzie zastał ją stan wojenny. Zważywszy na sytuację polityczną w ojczyźnie, postanowiła wyemigrować do Stanów Zjednoczonych. Nowy rozdział w swoim życiu rozpoczęła w Nowym Jorku. Od razu zaczęła działać. Zapisała się do szkoły, zrobiła kurs na prawo jazdy oraz znalazła pierwszą pracę - jako hostessa w ekskluzywnej włoskiej restauracji. Podczas gdy ona układała sobie życie na prawym wybrzeżu, jej starszy brat mieszkał po drugiej stronie kontynentu, w Kalifornii. Eva od samego początku bardzo tęskniła za rodziną, zwłaszcza za rodzicami oraz za koleżankami ze szkoły, a także za tradycyjną polską wigilią. Piękny amerykański świat nie rekompensował braku najbliższych wokół siebie. Po pięciu latach spędzonych w Big Apple, postanowiła przeprowadzić się do Los Angeles. Aby tęsknota za domem rodzinnym nie doskwierała tak bardzo, Eva spędzała dużo czasu na rozmowach telefonicznych z ukochaną mamą, która uczyła ją gotować tradycyjne polskie potrawy. Polska w jej życiu była stale obecna.

Reklama

Eva to spełniona mama pięknej córki Michelle. Dla niej polskość to coś więcej niż tylko znajomość języka, historii czy kultury. To część jej samej. Jak sama o sobie mówi jest już babcią. Ale póki co, pieska Mikusia, który jest jej oczkiem w głowie. Jej mąż John prowadzi własną firmę. Najbardziej lubią spędzać wspólne chwile w swoim wakacyjnym domu, w Rancho Mirage. Mąż dotrzymuje Evie kroku jeśli chodzi o zamiłowanie do zakupów. Ona kolekcjonuje markowe torebki, buty i biżuterię, a on ekskluzywne samochody. Wspólnie z córką i Johnem są bardzo zaangażowani w działalność charytatywną. Wykorzystują swoje życiowe osiągnięcia, by pomagać innym, bardziej potrzebującym i realizują to działając w ramach Boys & Girls Club. 

Uwielbia grać w golfa, spacerować, jeździć na rowerze, gimnastykować się, gotować dla przyjaciół, jeździć na nartach, organizować piękne przyjęcia, meblować wnętrza i projektować domy, a także pogłębiać swoją wiedzę z zakresu biznesu. I to jeszcze nie koniec! Jej pasją jest czytanie książek, zwłaszcza religijnych oraz powieści historycznych. Ogląda dużo filmów przyrodniczych i ciekawi ją fotografia oraz kocha szybką jazdę samochodem. Nieustannie poszukuje najskuteczniejszych diet oraz sposobów na atrakcyjny wygląd. Obecnie największą pasją Evy jest jej ogród owocowo-warzywny oraz zdrowa żywność ekologiczna. Tyle zainteresowań, a tylko 24-godzinna doba. Nic dziwnego, że jedynej rzeczy, jakiej żałuje w życiu, to fakt, że czas tak szybko płynie, a ona tylu rzeczy chciałaby jeszcze spróbować.

Pierwszy odcinek kolejnego sezonu "Żon Hollywood" będzie można oglądać w telewizji TVN 13 lutego o 22.30.

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy