Reklama

Ewa Drzyzga zdradza swój sposób na wewnętrzny spokój

Choć Ewa Drzyzga należy do osób, które chronią swojej prywatności, czasami podzieli się swoimi przemyśleniami na Instagramie. Ostatnio zdradziła swój przepis na bycie oazą spokoju.

Ewa Drzyzga jest jedną z najbardziej znanych i cenionych dziennikarek w Polsce. Przez 16 lat z ogromnym powodzeniem prowadziła popularny program "Rozmowy w Toku", gdzie z wielką klasą i wyczuciem potrafiła przeprowadzać nawet te bardzo trudne rozmowy. Choć wielu widzów tęskni za prowadzonym przez nią programem, dziennikarka w dalszym ciągu jest związana ze stacją TVN, a od zeszłej jesieni możemy podziwiać ją w roli prowadzącej "Dzień Dobry TVN", który to program współprowadzi w duecie z Agnieszką Szulim.

Ewa Drzyzga radzi swoim obserwatorom

Choć Ewa Drzyzga należy do osób ceniących sobie swoją prywatność, pozostaje dość aktywna w mediach społecznościowych. Jej Instagram śledzi prawie 45 tys. użytkowników i to właśnie tam zamieściła ostatnio post, w którym zdradza swój sposób na osiągnięcie wewnętrznego spokoju.

Reklama

- zaczęła swój wpis dziennikarka. 

- dodała, zachęcając innych, by dołączyli do tego ciekawego wyzwania.

Jej fani entuzjastycznie zareagowali na ten pomysł i pisali, że chętnie wypróbują radę, którą podarowała im dziennikarka.

A wy jakie macie sposoby na osiągnięcie wewnętrznego spokoju?

Czytaj również:

Agata Młynarska mieszka teraz w skromnym mieszkaniu? Nic z tych rzeczy! Co za luksusy!

Pikowane płaszcze to modowy hit jesieni. Jak noszą je gwiazdy?

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Drzyzga
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama