Reklama

Reklama

Ewa Minge wskoczyła w bikini, ale to nie wszystko!

Ewa Minge wie, jak zrobić wrażenie. Znana projektantka założyła bikini i... zrobiła niemałe wrażenie. Takiego ciała mogłaby pozazdrościć jej niejedna nastolatka!

Ewa Minge to znana projektantka mody, której kolekcje zdobyły uznanie na całym świecie. Jej stroje pojawiają się na wybiegach m.in. w Mediolanie, Rzymie, Moskwie czy Paryżu. Kreatywności i wyczucia smaku artystce nie brakuje. 

Ewa Minge jest zadbaną i piękną kobietą, która bardzo troszczy się o innych. Jest zapracowana, ale zawsze znajduje czas, aby podzielić się refleksjami i nowymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Fani ją za to uwielbiają. 

Niedawno Ewa Minge opublikowała nowe zdjęcia, na których pozuje w bikini. Wyeksponowała wszystkie swoje największe atuty. Takiego ciała mogłaby pozazdrościć jej niejedna młodsza koleżanka z branży. 

Trzeba przyznać, że 53-latka wie, jak przyciągnąć uwagę!

Reklama

Zdjęcia opublikowane przez projektantkę były jedynie pretekstem do tego, by podzielić się z fanami refleksją na temat pandemii. Ewa Minge w opisie pod serią fotografii opowiedziała o swojej przeszłości. 

Chociaż w dzieciństwie jej się nie przelewało, żyła szczęśliwie. Teraz docenia to, co ma. Wie, że nie wszyscy mają taki komfort, by wyjść z domu do własnego ogrodu. 

Niejednokrotnie mieszkania seniorów są bardzo ciasne, przez co niełatwo jest im znieść czas pandemii. Dlatego też artystka postanowiła poprosić swoich fanów o to, by zachowywali ostrożność podczas wakacyjnych wyjazdów. W końcu koronawirus nadal nie odpuszcza. 

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Minge | gwiazdy | bikini

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy