Reklama

Ewa Wachowicz i Sławomir Kowalewski. Kim jest mąż dziennikarki?

Ewa Wachowicz jako Miss Polonia nigdy nie mogła narzekać na brak zainteresowania wśród mężczyzn. Jej pierwsze małżeństwo z Przemysławem Osuchowskim nie przetrwało, jednak dziennikarka ma z niego córkę Aleksandrę. Od kilku lat z kolei kobieta jest w szczęśliwym związku ze Sławomirem Kowalewskim, którego teraz poślubiła!

Ewa Wachowicz to była Miss Polonia, która obecnie spełnia się jako dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Układa jej się również w życiu prywatnym - ma partnera, z którym tworzy szczęśliwy związek, oraz dorosłą już córkę. Od teraz jest również szczęśliwą żoną!

Pierwsze małżeństwo Ewy Wachowicz

Pierwszym mężem kobiety był dziennikarz Przemysław Osuchowski. Para pobrała się w 1996 roku w ambasadzie Rzeczypospolitej Polskiej w Pretorii, stolicy Republiki Południowej Afryki. Kilka lat później urodziła im się córka Aleksandra, dziś 23-latka.

Małżeństwo Wachowicz i Osuchowskiego wydawało się szczęśliwe i udane, jednak po pewnym czasie coś się wypaliło. Para rozstała się, a rozwód wzięli w 2007 roku. W tamtym okresie kilku mężczyzn próbowało nawiązać relację z kobietą.

Reklama

Czytaj także: Ewa Wachowicz pokazała zdjęcie z plaży. W komentarzach zawrzało

Kim jest partner Ewy Wachowicz?

Serce dziennikarki udało się zdobyć dziennikarzowi radiowemu, Sławomirowi Kowalewskiemu. Połączyły ich wspólne pasje - sport, podróże i wspinaczki górskie. Ważne było także to, że mężczyzna miał córkę z poprzedniego wieku, w podobnym wieku do córki Wachowicz, z którą dobrze się dogadywała, a ona go zaakceptowała.

Kowalewski próbował również swoich sił w branży muzycznej. W przeszłości wraz z zespołami rockowymi grał na festiwalach m.in. w Jarocinie. W 2016 roku z kolei wziął udział w programie "Must Be The Music", jednak nie osiągnął sukcesu.

Para dopiero po kilku latach pokazała się oficjalnie razem. Do dzisiaj tworzą szczęśliwy związek, chociaż lubią chronić swoją prywatność. Na Instagramie Wachowicz próżno szukać jej wspólnych zdjęć z partnerem.

Ewa Wachowicz wyszła za mąż

Ostatnio jednak zrobiła wyjątek, a okazja ku temu była niepowtarzalna. Wachowicz i Kowalewski pobrali się! Dziennikarka dodała kilka filmików - z przygotowań do ślubu, miejsca, gdzie odbyło się wesele, a także z wyjścia pary młodej z kościoła.

Wachowicz zamieściła również przepiękne zdjęcia ślubne z mężem, które podpisała słowami: "Nasz Najszczęśliwszy Dzień". W komentarzach zarówno fani, jak i gwiazdy ruszyły z gratulacjami świeżo upieczonemu małżeństwu.

Zobacz również: W mig znika z talerza. Po przysmaku Ewy Wachowicz nie zostają nawet okruszki

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Wachowicz
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy