Reklama

Reklama

Ewa Zawada mówi otwarcie o zaburzeniach lękowych

Ewa Zawada to jedna z najbardziej znanych polskich tiktokerek. Jej konto Dobra Faza obserwuje już ponad 4,5 miliona użytkowników. Ewa Zawada zmaga się z zaburzeniami lękowymi, o których opowiada na swoim kanale.

Ewa Zawada jest jedną z gwiazd polskiego Tik Toka. Dziewczyna może pochwalić się zasięgami, o jakich wielu polskich celebrytów i celebrytek może tylko pomarzyć. Jej konto o nazwie Dobra Faza obserwuje już ponad 4,5 miliona odbiorców!

Ewa Zawada: Chodzi o to, żeby się nie podłamywać

Ewa Zawada otwarcie mówi w mediach społecznościowych o swoich zaburzeniach lękowych, z których się leczy. Podkreślała, że lubi swoją pracę na Tik Toku, ale kosztuje ją to zaburzenia lękowe.

- opowiadała reporterowi Pudelka podczas jednej z warszawskich imprez.

Jak zauważył dziennikarz, zawód influencera wiąże się z ciągłą presją i oceną więc tym bardziej cenne jest to, co mówi na ten temat Zawada. Spytana, "jak być influencerem i nie zwariować", odpowiedziała, że najważniejsze, aby "robić dużo rzeczy dla siebie, dbać o siebie".

Reporter zauważył, że influencerka wydaje się smutna i przygaszona. Ewa Zawada wyznała wtedy, że ma gorszy dzień i nawrót lęku oraz "mały kryzys".

Reklama

"Chodzi o to, żeby się nie podłamywać, tylko robić to, co się kocha" - wyjaśnia tiktokerka.

Ewa Zawada cierpi na zaburzenia lękowe

Ewa Zawada podkreślała w wywiadach i w swoich nagraniach, że zdecydowała się mówić głośno o problemie zaburzeń psychicznych dlatego, że jest to temat tabu, a "ta choroba nie wybiera".

Czym objawia się jej choroba? "Jest to nieustanny lęk, a przy tym bardzo duże cierpienie" - opowiada tiktokerka w jednym z filmików.

"Obsesyjne myśli, kołatanie serca, zimne poty, ból brzucha, zaburzony wzrok, nagła biegunka, wrażenie, że zaraz umrę lub że oszaleję, zawroty głowy, trudności z braniem oddechu, drgawki i poczucie utraty kontroli nad umysłem i nad ciałem. Tak było trzy miesiące temu, teraz jest o niebo lepiej, odzyskałam część siebie" - wymienia w innym swoje objawy.

Przeczytaj też:

Najbardziej trujące grzyby w Polsce. Do złudzenia przypominają jadalne

Aleksandra Domańska pokazuje ciążowy brzuch. Polskie gwiazdy zachwycone!

Piotr Gessler nie żyje. Podano przyczynę śmierci i datę pogrzebu

* * *

Zobacz więcej:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Zawada

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy