Reklama

Ewelina Lisowska o mężczyznach, pieniądzach i aborcji

​Ewelina Lisowska była gościem ostatniego odcinka show Kuby Wojewódzkiego. Wypowiedziała się w nim na temat wyznania Natalii Przybysz o aborcji.

W trakcie czarnego protestu Natalia Przybysz udzieliła wywiadu, w którym przyznała się do aborcji. Została za to skrytykowana przez wiele osób. Ewelina Lisowska zapytana o sprawę, przyznała, że nie jest jej łatwo ustosunkować się do niej, bo nigdy nie była w ciąży. - Nie jestem w stanie sobie wyobrazić, co czuje osoba, która ciąży nie chce. Bardzo mnie dziwi, że Natalia powiedziała to tak głośno. Wiem, jak bardzo ten kraj potrafi być nietolerancyjny - dodała gwiazda. 

Ewelina Lisowska, która od jakiegoś czasu jest singielką, zdradziła też, jakiego mężczyzny szuka. Musi być zdecydowany, wiedzieć czego chce. Powinien też mieć swoje pasje i charyzmę.

Reklama

Gwiazda przyznała też, że dzięki wydaniu nowej płyty, koncertom i kontraktom reklamowym bardzo dobrze zarabia. Mimo młodego wieku potrafi zarządzać swoim majątkiem. Zwraca uwagę, na co wydaje pieniądze. Inwestuje też w liczne nieruchomości we Wrocławiu. Dzięki nim chce się utrzymywać po zakończeniu kariery.

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy