Reklama

Reklama

Filip Chajzer na studniówce

Kontrowersyjny dziennikarz opublikował niedawno na swoim instagramowym profilu stare zdjęcie ze studniówki. Jak wyglądał?

Wokół Filipa Chajzera zrobiło się ostatnio sporo zamieszania, za sprawą jego dziwnego zachowania na antenie „Dzień Dobry TVN”. Żywiołowy dziennikarz ma dość specyficzne poczucie humoru, które nie wszystkim musi się podobać. 

Kiedy więc w jednym z odcinków programu postanowił zademonstrować, jak w praktyce może wyglądać atak paniki, niektórzy poczuli się zniesmaczeni. 

Prezenter udał, że robi się mu słabo, rozpinając przy tym koszulę. Widzom nie spodobał się ten "żart", bo niemal od razu na Filipa Chajzera spłynęła lawina krytyki. 

Co prawda dziennikarz przeprosił za swoje zachowanie, ale złe wrażenie pozostało. Negatywne komentarze nadal pojawiały się w mediach społecznościowych. 

Na dzień dzisiejszy sytuacja nieco się już uspokoiła, a Filip Chajzer wrócił do pracy. 

Niedawno on i współprowadząca program "Dzień Dobry TVN" Małgorzata Ohme zostali poproszeni, aby poszukali swoich zdjęć ze studniówki. Filip Chajzer postanowił pochwalić się swoimi również w mediach społecznościowych. 

Bardzo się zmienił?

Reklama

"To już 17 lat. Ściskam mocno moją przepiękną partnerkę z pierwszej pary" - napisał w opisie pod opublikowanym przez siebie zdjęciem. 

Nie do wiary, że od studniówki dziennikarza minęły już niespełna dwie dekady, bo nie licząc kilku szczegółów, Filip Chajzer wygląda praktycznie tak samo. 

A przecież to nie mało czasu! 
Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Filip Chajzer | gwiazdy | celebryci | dziennikarze

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy