Reklama

Filip Chajzer pokazał "brata bliźniaka". To jego sobowtór!

Sympatycy Filipa Chajzera odkryli, że dziennikarz ma swojego sobowtóra w Teksasie. Jest nim popularny amerykański instagramer, którego specjalnością jest śpiewanie w samochodzie w konwencji karaoke. Chajzer nawiązał z nim kontakt – panowie umówili się na steka w Dallas.

Filip Chajzer od kilku dni zasypywany jest wiadomościami podobnej treści. Prowadzący "Dzień dobry TVN" zdaniem jego obserwatorów ma zaginionego brata bliźniaka w Teksasie. Chajzer we wpisie na Instagramie dołączył zdjęcie dżentelmena, które dostawał w korespondencji z fanem. Dziennikarz  dostrzegł podobieństwo. "Podobny? Coś w tym jest" - stwierdził.

Uderzające podobieństwo. Filip Chajzer ma "starszego brata"!

Niektórzy fani, zobaczywszy zdjęcia z najnowszego postu Chajzera, pomyśleli, że na fotografiach jest Filip, tyle że z nałożonym filtrem postarzającym. Inni komentujący dopatrzyli się w Teksańczyku uderzającego podobieństwa do bramkarza reprezentacji Polski w piłce nożnej, Wojciecha Szczęsnego.

Reklama

Filip Chajzer zaintrygowany tą sytuacją przeprowadził małe śledztwo. "Jeff jest gwiazdą Instagrama (2,4 mln followersów), a znany jest z tego, że śpiewa w samochodzie. Co do zasady, robię to samo, ale nie chcielibyście tego słyszeć" - napisał dziennikarz. "Brat bliźniak" Chajzera na Instagramie funkcjonuje pod nazwą @carkaraokeguyintexas.

Filip Chajzer pozna swojego sobowtóra?

Chajzer postanowił skontaktować się ze swoim sobowtórem. Dziennikarz powiadomił fanów, że udało mu się wymienić kilka wiadomości ze swoim amerykańskim "bratem". "Po chwili rozmowy okazało się, że nazywa się Schmidt i ma pruskie korzenie. Co ciekawe, najlepszy przyjaciel gwiazdy Instagrama nazwa się Lynn Crozjer. "Umówiliśmy się na steka w Dallas" - zrelacjonował Filip.

Czy podobieństwo rzeczywiście jest aż tak duże? Oceńcie sami. 

Przeczytaj więcej o gwiazdach: 

Joanna Koroniewska-Dowbor z rodziną za granicą. Tam spędzą Boże Narodzenie!

Alicja Tysiąc nie żyje. Tak walczyła o prawo do aborcji

Edyta Górniak opowiedziała o zdradzie partnera. "Wynikiem było poczęcie"

Zobacz również: 

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Filip Chajzer
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama