Reklama

Reklama

Finalistka programu "Projekt Lady" przeszła metamorfozę

Julia Sara Jaroszewska udowodniła, że zmiana w życiu jest możliwa. W jej przypadku lekcje etykiety i dobrego stylu nie poszły na marne. Pani Julia postanowiła wykorzystać swoją szansę i jasno określiła cele. Zobaczcie, jak teraz prezentuje się dama i co robi w życiu zawodowym.

Wcześniej  skąpe wyzywające stroje były jej znakiem rozpoznawczym. Teraz słucha porad ekspertów i szuka własnego stylu. Poza tym znalazła wymarzona pracę  w redakcji i zapisała się na lekcje śpiewu. Wkrótce wyda swoją pierwszą płytę. 

Na oficjalnej stronie programu Projekt Lady czytamy: "Chciałabym być bardziej poważna, dystyngowana, spokojniejsza w swoich działaniach. Liczę, że po pobycie w szkole dla dam w Radziejowicach, ludzie przestaną już patrzeć na mnie wyłącznie jak na wymalowaną lalę i dostrzegą we mnie fajną dziewczynę z pasją i marzeniami."
Wygląda na to, że te założenia udało się pani Jaroszewskiej spełnić w stu procentach. Siła charakteru, o której mówili w programie jej rodzicie, wzięła górę. Powody do dumy ma także Małgorzata Rozenek-Majdan, która na swoim instagramowym profilu nie szczędzi pochwał dla swojej podopiecznej ze szkoły dam. 

Reklama

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: gwiazda | celebrytka | Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy